چقدر طول کشید باردار شدین؟ همراه با علایم توضیح بدین

همه بیان تجربیات خودشون بگن که چقد طول کشید باردار شدن همراه با علایمش

من هر ماهي كه با برنامه و دقيق و يك روز در ميون اقدام كردم نتيجه گرفتم

تكرر ادرار - خواب اودگي و خستگي مفرط - دل درد شبيه قاعدگي و كمر درد

سلام من شاید بارداریمو مدیون سایت فرزندم چون چندماه اقدام می کردم و اتفاقی نمی افتاد.و با مطالعه این سایت از طریق ماشین حساب تخمک گذاری و محاسبه تاریخ خودم تونستم دقیقا همون ماهی که اقدام کردم از این طریق، باردار بشم.واقعا هم ممنونم ازشون چون آگاهی های مارو بالا میبرند…برای بارداری مجددم هم ایشالا بسیار کمک کننده خواهند بود و ممنونم از مامی گپ و خانم حکیمی.

2 Likes

من از وقتی اقدام کردم پریودام به هم ریخته و اصلا نمی فهمم که چه موقع تخمک گذاریمه که اقدام کنم ولی یه شب در میون اقدام میکنم

ممنون از شما که همراه همیشگی ما هستید عزیزم. ما انجام وظیفه می کنیم. انشالا موفق و پایدار باشید :rose::rose:

2 Likes

همون 1 شب در ميون خوبه
از ماشين حساب تخمك گداري نامنظم استفاده كن حول و حوش را ميتوني متوجه بشي

ماه قبلم بی بی چکم مثبت شد ولی پریود شدم این ماه یعنی احتمال داره باردار بشم :disappointed_relieved:

دکتر رفتم چکاپ همه چی هم خوب بود مشکلی نداشتم

انشاالله عزيزم
نگران نباش

ان شاءالله

1 Likes

من از ماشین حساب تخمک گذاری تاریخ تخمک گذاریمو حساب کردم اما ماه اول بعد نزدیکی رفتم خودمو با فشار آب شستم. بعدش فهمیدم نباید اینکارو میکردم. ماه دوم باردار شدم

ماشین حساب تخمک گذاری رو گوگل دانلود کنم؟

ما که به هر دری زدیم تا حالا نشده🤓

انشاالله ميشه عزيزم

ان شاءالله که میشه عزیزم .

https://farzand.net/ovulation-calculator-irregular-period

نه عزیزم تو سایت فرزند هست
دوستمون لینکشو واست گذاشت

آره رفتم نگاه کردم مرسی فداتون:kissing_heart:

1 Likes

عزیزم اول اینکه باید مطمعن باشی بدنت امادگی بارداری داره یا نه .باید اول بری دکتر البته اگه میخوای زودتر باردار بشی باید دکتر بفرسته شمارو سونو گرافی تا ببینه سایز فولیکول تخمدانت چه اندازست و طبق سونو گرافیت باید قرص محرک تخمک گذاری بخوری و روز تخمک گذاریت رو بدونی اگه قاعدگیت نامنظم باشه دوفاستون دکترت برات تجویز میکنه تا تخمک گذاریت روز دقیقش دستت بیاد .بعدش یک شب در میون نزدیکی داشته باش و استرسم نداشته باش خیلی عادی نزدیکی داشته باش .مطمعن باش هرچه زودتر حامله میشی عزیزم .قبل بارداریت باید ازمایش تیرویید و یه سری ازمایش دیگه هم بری البته همه ی اینا رو پزشک زنان زایمانت بهت میگه فقط کافیه بری پیش یه پزشک خوب تا کمکت کنه زود باردار بشی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.