چقدر در روز مطالعه دارید؟

چقدر مطالعه میکنید و یا مطالعه به نظرتون برای یه همسر و یا مادر مهمه یا نه؟

قبلا خیلی
شاید روزی حداقل دو ساعت، شاید چهار پنج ساعتم میشد
اما الان دیگه وقت ندارم. در حال حاضر هیچی مطالعه ندارم
به نظرم اطلاعاتت در مورد هر موضوعی زیاد باشه خوبه

2 Likes

اوهوم من پایان نامه ام تاثیر موسیقی بر روان کودکان بود . تو همون خیلی چیزا از روان شناسی یاد گرفتم که خیلییی بدردم خورد. من الانشم زیاد کتاب میخونم معمولا شبا وقتی بچه ها خوابن

1 Likes

من فعلا شبا شیر میدم و چرت میزنم :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

2 Likes

خیلی دوست دارم هرروز مطالعه کنم اما تنبلی میکنم
بنظرم تو این دوره باید خیلی اطلاعات داشته باشیم چون الان همه به روز هستن
مخصوصا من که قراره مادر بشم خیلی مهمه که اطلاعات بالا داشته باشم

1 Likes

من هرچند وقت یبار کتابی دستم برسه میخونم
ولی خودم میدونم تو زمینه مطالعه تنبلم🙈
الان دارم کتاب قدرت عادتو میخونم تازه شروع کردم

1 Likes

داشتن اطلاعات مهم ترین چیزیه که یه انسان احتیاج داره، به نظرم مادر بیشتر از هر کس باید آگاه باشه و حتما باید مطالعه کنه تا به این آگاهی برسه. هر ضربه ای که انسان می خوره یا هر مشکلی که براش پیش میاد به خاطر ندونستنه پس هر چی بیشتر بدونیم کمتر آسیب میبینیم. امیدوارم مادران ایرانی به این مسئله بیشتر توجه کنن. بچه دار شدن کار سختی نیست، تربیت بچه کار مهم و بسیار سختیه.
ممنون از دریای عزیز به خاطر تلنگری که با ایجاد این گپ به ما زدند. :rose::pray:

3 Likes

من کلا عاشق مطالعه ام بیکار باشم یا خیاطی میکنم یا کتاب میخونم . البته بخاطر دغدغه ای که دارم بیشتر از طریق سرچ تو گوشی میخونم

1 Likes

بله کاملا حق با شماست . خواهش میکنم

1 Likes

سلام عزیزم.بله به طور متوسط روزی یک ساعت رو مطالعه می کنم.فعلا بیشتر روانشناسی می خونم.برای پسرم شعر و داستان می خونم.و مطالب سرچ گوگل رو هم زیاد می خونم.بله واقعا لازمه.با دانستن و علم و آگاهی، به خودمون و زندگیمون کمک کردیم.و البته نوشتن هم بسیار موثره

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.