چقدر توانایی پس انداز دارین؟

و چقدر پول براتون اهمیت داره؟
به خودتون چند میدین؟ از ده؟
من خودم به توانایی پس اندازم 10می دم
و به اهمیت به پول 3
واقعا پول برام چندان مهم نیس

3 Likes

پس انداز ۰:grin::roll_eyes:
اهمیت پول ۱۰:rofl::face_with_hand_over_mouth:

8 Likes

عزیزم :joy::joy:

1 Likes

مگه پولم میمونه ک پس انداز بشه

4 Likes

به خودم ۱ میدم :neutral_face: چون واقعا نمیتونم پس انداز کنم
الانم پس اندازه فقد ۱۲۵ تومن دارم :neutral_face::expressionless: که میدونم پامو از خونه بذارم بیرون دیگه ایزی ایزی تامام تامام :grimacing:

6 Likes

:sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat:

1 Likes

والا یه هزاری نمیمونه ک پس انداز بشه :rofl:

2 Likes

پس نرو بیرون :joy::joy:

1 Likes

:sweat::sweat:
ایشالا یه روز شرایط عالی شه
که عمده پولتونو پس انداز کنین :heart:

3 Likes

همین که ادم بتونه زندگیشو راه ببره باید خداروشکر کرد.پس اندازکیلو چنده تو این روزگار

3 Likes

کاش همه چی درست شه :sweat::sweat:

2 Likes

من تواناییم تو پس انداز ۱۰ ولی پولی نیس ک بخام پس انداز کنم:expressionless::running_woman:t3:

3 Likes

:joy::joy::joy:
ایشالا هر روز پولدارتر بشین :heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

کاش بشه .که فکر نمیکنم .من الان یک پسر دارم الانم تو اقدامم برای بارداری بخدا قسم بعضی موقعه ها پشیمون میشم از اینکه وضعیت اینجوریه میگم یعنی میشه با دوتا بچه زندگی کرد چجوری با این همه گرونی

4 Likes

افرین

2 Likes

مرسی گلم والا هرچی پس انداز میکنم شوهره با چرب زبونی میگیره ازم تازگیام زرنگ شده ب زور و دعوا پول میده وگرنه وضع مالی بدک نیس

4 Likes

:sweat::sweat:
آره واقعا سخته
دیگه درآمد بالا هم به چشم نمیاد

2 Likes

خب نگو پس انداز داری
بگپ خرج کردی

1 Likes

منو بگو از دست در رف الان ی بچه شیرخشکی ک هنو نمیتونه جیش‌شو بگه دارم ی توراهی:expressionless:

2 Likes

من اصلا نمیتونم پول پس انداز کنم خیلی همت کردم نشد… اخر سر یه قلک گذاشتم شوهرم که به حسابم پول میریزه مقداریشو برمیدارم میزارم تو قلک… بازم اینجوری بهتر… حداقل خیالم راحته یه کوچولو ذخیره پولی دارم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.