چقدر امکانش هست باردار باشم؟

سلام من روز ۱۴ ام بعد از رابطه همسرم شک کردن .منم دوروز بعد ۴ تا ال دی و ۱۲ ساعت بعد ۴ تا دیگه خوردم که بعد یک ساعتو نیم بالا اوردم.روز ۱۹ قاعدگی ای یودی گذاشتم از روز ۲۰ تا الان که روز ۲۳ هست لک بینی قهوه ای دارم دیشب هم یه لک خون اومد.استرس خیلی زیادی دارم امکان داره حامله باشم؟میتونم چهارشنبه ازمایش بتا بدم ؟جوابش چقدر معتبره

سلام
مگه آی یو دی رو تو دوران پریود نمیزارن؟ اونم با داشتن آزمایش بتای منفی؟
شما چطوری روز ۱۹ ام گذاشتین؟ :thinking:

1 Likes

آ یو دی خودش به عنوان یک روش اورژانسی حساب میشه

اورژانسی؟ :astonished::astonished:
من همچین چیزی نشنیدم تاحالا!! تا جایی ک میدونم گذاشتنش شرایط خاص داره ک اونم اینه ک حتما تو دوران پریود باشه برای اینکه دکتر مطمئن باشه ک شما باردار نیستی به اضافه ی آزمایش بتا ک منفی باشه

2 Likes

با یه سرچ ساده توی نت میتونین مطمین بشین

سلام عزیزم
هر چی قرص رو زودتر مصرف کنید احتمال شکست در این روش کمتر میشه، دو روز زمان زیادیه پس احتمال بارداری افزایش پیدا می کنه چون شما بالا آوردین باید دوباره مصرف می کردین پس همچنان احتمال شکست زیاده.
بهترین زمان گذاشتن آی یو دی در روزهای دوم تا پنجم قاعدگی هست. به نظرم بهتره دو سه روز بعد از موعد قاعدگی تون اگر پریود نشدین حتما یه آزمایش بتا بدین

الان من روز ۲۳ هستم و روز ۱۹ ای یودی گذاشتم با این حساب چقدر احتمالش هست.

خب روز ۱۹دکترتون چطور مطمئن بودن که شما باردار نیستین؟!!

1 Likes

البته لکه بینی ها میتونه مربوط به همون آیودی باشه

اصن گذاشتن که اگر احتمالش هست که باردار باشم احتمالش کم بشه

من نشنیده بودم.انشاءالله خیره پس این ماه بخاطر مصرف اون قرصا و آیودی بهم ریختگی تو قاعدگی داری باید تحمل کنی

منم نشنیدم برای ای یو دی همون طورکه دوستان گفتن یاباید پریود باشی یا ازمایش بتای منفی توببری عجیبه

به هرحال من گذاشتم

در بعضی مواقع به عنوان روش اورژانسی استفاده میشه اما خیلی مطمئن نیست

1 Likes

نمیشه گفت عزیزم باید آزمایش بتا بدین تا مشخص بشه

دوستان آی یو دی جزء روشهای پیشگیری اورژانسی از بارداری هست که تا هفت روز بعد از نزدیکی استفاده میشه.برای کسانی که قرص را دیر مصرف کردند یا فراموش کردند.وقتی چیزی جایگزین بشه در رحم دیگه لانه گزینی اتفاق نمی افته.البته در موارد نادر با وجود آی یو‌دی بارداری هم اتفاق می افته.

3 Likes

پس چرا میگن تو پریودی فقط میزارنش؟ :thinking:
البته منم فقط شنیده بودم وگرنه امتحان ک نکردم

چون اون موقع دهانه ی رحم بازه راحتتر میشه گذاشت

1 Likes

اونی که تو پریودی میگذارند برای مدت زمان طولانی است و اونزمان دهانه رحم بازتره،ولی اینکه برای جلوگیری اورژانسی میگذارند دردناکتر است چون دهانه رحم بسته تر است مخصوصا اکر قرص هم خورده باشند

1 Likes

قبلا در دروس دانشگاه کتاب تنظیم خانواده بود،ولی چند سالی است که حذف شده.شما جوانان چنین درسی ندارید.ما سالمندان داشتیم:joy::joy::joy::joy::joy:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.