چقدد انتظار واسه بچه سخته 😔😔

سلام دوستان میشه بگید چند ماه در حال اقدام هستین یه کم به هم روحیه بدیم

سلام ۵ساله گلم ۹۶برای اولین بار دیدم حاملم خیلی ذوق کردیم منوشوهرم خیلی زندگیمون شیرین شده بودولی چون لکه بینی داشتم هفته ۱۱سقط شد زندگیمون جهنم شدروحیم داغون شدوهنوزم هست😢ازفکروخیال بچه دارم افسردگی میگیرم چرا خیلیا جلوی چشمم دارن هی میزان ولی من خاک برسر حسرت بخورم همش

منم ۶ ماه اقدامم دیروز موعدم بود ولی تا الان که پریود نشدم به شدتم حالم بده اما فکر میکنم علائم پریودیه که ضدحال نخورم. هرچی خدا بخواد همون میشه. حس مبکنم این انتظارهای سخت و استرس آور وجودشو برامون شیرین تر کنه

عزیزم همه آدما با امید زنده ان. شما هم امیدتو از دست نده هرچی خواست خدا باشه همون میشه. ایشالا به زودی زود ی نی نی سالم و خوشگل داشته باشی

1 Likes

عزیزم اینجوری نگو امیدت بخدا باشه انشاالله توام باردار میشی

لکه بینی چه رنگی بود علت سقطت چی بود؟

من۱۳ ماه اقدامم رفت ماه ۱۴ دیگه تصمیم گرفتم کلینیک ناباروری تحت نظر باشم بهتره تا ببینم خدا چی میخواد زنگ زدم واسه ۱۶ تیر بهم وقت دادن که با همسرم بریم پرونده تشکیل بدیم .
فقط از خدا میخوام هیچ زنی در حسرت مادر شدن نمونه الهی آمین

2 Likes

الهی امین چقد دلم گرفته …بخصوص که درد دلای بقیه رو خوندم برای خودمون بی اختیار اشکام در حال ریختنه منم یکساله اقدامم انشالله همه به ارزوشون برسن

1 Likes

منم حالم زیاد تعریفی نداره .ولی چه کنیم که تا خدا نخواد نمیشه باید بسپاریم به خودش

عزیزان من هفت ساله اقدامم ولی میدونم خدا ب موقش دامن منم سبز میکنه توکلتون فقط ب خدا باشه

من دوساله جلوگیری ندارم
اما خب دوماهه تحت نظر دکتر دارم دارو میخورم
حول و حوش 6 تیر موعدمه
دعا کنید پری نیاد و نی نی بیاد :innocent::heart_eyes:

من یکساله اقدام کردم ولی هنوزاتفاقی نیوفتاده ارزومیکنم همه کسایی ک توحسرت مادرشودنن ب ارزوشون برسن تازه درک میکنم خیلی سخته هردفه ناامیدشی وبازب خودت امیدواری بدی

بچه ها من پروژسترون خوردم این ماه کسی میدونه کی باید اقدام کرد؟

پروژسترون رو کی خوردی عزی, م؟ چند دوره ات؟

از 19 خرداد تا 26 ام خرداد خوردم اما اون ماه بعد 22 روز از اتمام قرص پریود شدم یعنی دوره 39 روزه شد قبلا 30 روزه بود

گلم تو مگه نی نی دار نشدی

منم ۴ ماهه یک سال و پیش دخترم تو ۶ماهگی مرده به دنیا اومد الانم تو اقدامم و بیست روز تا پریود بعدیم مونده اما علائم مسخره ای دارم مثل پریودی:sob::cry:

سلام خواهرها من تو هفده هفته یک پسر لوس و ننر را از دست دادم الان نه ماهه گذشته ولی هنوز باردار نشدم

ایشالله درست میشه عزیزدلم منم از دست دادم

عزیزم کلینیک ناباروری رفتی؟
تو قم ی دونه کلینیک هست که خیلی خوبه از همه شهرها میان و خیلی ها جواب گرفتن من خاله ی همسرم اصلا قصد بارداری نداشت و رحمش مشکل داشت وحشتناک رفت اونجا و باردار شد😂

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.