چطور از روی حالت تو یکی دوماه اول متوجه جنسیت جنین بشیم؟

دوستان عزیزم، سوالم اینه که شماها هفته های بالاترید و الان جنسیت نی نی تونو میدونید، پسر یا دختر چه حالت هایی داشتید؟
دیوانه وار عاشق دخترم، ولی نمیدونم چطور الان از حالتهام بفهمم دختره یا پسر، هفته هفت و نیمم و خیلی مونده تا سونوی تعیین جنسیت ولی واقعا صبر ندارم تا ۱۶ تا ۲۰ هفته

عزیزم حالت هرکسی فرق میکنه،براخیلیاپیش اومده که همه گفتن پسره ولی دختربوده یابلعکس،فقط وفقط بایدمنتظرباشی تاسونوبدی،حالافقط براسلامتیش دعاکن
من غروب هابالامیاوردم،خیلی لاغرشدم،خیلی،ترشی،وشوری میخوردم،تکون های،بچه روزیرناف حس میکنم،شکمم پهنه،بچه ام دختره

2 Likes

عزیزم هیچ چیزی جز سونوگرافی نمی تونه جنسیت جنین رو تشخیص بده

2 Likes

سلام عزیز
فقط سونوگرافی
دوست من تمام علایم بارداری پسرو داشت همشششششووووو
ما میگفتیم ۱۰۰درصد پسره اما درکمال ناباوری دختر شد
پس صبر کن تا سونو

2 Likes

از روی حالت نمیشه بگی عزیزم،من اولیم پسر بود،الانم پسر باردارم،حالتاشون کلا متفاوته،زمین تا آسمون،من تازه دلم خوش بود حالا که فرق دارم حتما دختره ولی آنومالی رفتم گفت پسره،تعجب کردم گفتم اشتباه نمیکنین گفت نه با اطمینان میگم پسر

1 Likes

مرررررررررررسی از محبتتون و جواباتون عزیزانم :heart::heart::heart:
میدونم ولی میگم شاید ی سری چیزا کلی باشه، خیلی کنجکاوم و ذوقشو دارم بدونم چیه نی نی ام :heart::hatching_chick::baby:t2::heart:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.