چطوری شد که عاشق شدین

بچه ها برامون تعریف کنین، چطوری و کجا یا با چه حرکتی عاشق همسرانتون شدین؟

1 Likes

من عاشق نشدم. همه چی خیلی رسمی بود. اصلا به عشق اعتقاد ندارم.عشق فقط مختص خداست و بس

3 Likes

من که اصلا عاشق شوهرم نشدم
چون فقط ادم یبار عاشق میشه منم عاشق یکی دیگه ولی قسمت نشد بهم برسیم :pensive:

2 Likes

خخخ عجب سوال سختی خودمم نمیدونم چجوری ولی میدونم الان خیلی دوسش دارم همین :joy::joy::joy::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:

6 Likes

ما ازدواجمون سنتی بود .فامیل بودیم .بعد از ازدواج روز به روز عشق علاقمون بیشتر شد .

6 Likes

من همینکه عقدکردم همینکه بله گفتم عاشقش شدم

4 Likes

منم عاشق نشدم سنتي ازدواج کردیم،ولي الان نفسم به نفسش بنده :blush:

5 Likes

من سنتی ازدواج نکردم خوب
البته اومد از مامانم خواستگاری کرد (اونم با حلقه توی قابلمه) :woman_facepalming::rofl::rofl:
با هم توی یه رستوران کافی شاپ آشنا شدیم
از اونجایی که من همیشه شیطونم و می گم و می خندم و اذیت می کنم
به قول خودش خیلی خوشش اومد از من.
منم چرا دروغ بگم اول دیدم خوب خیلی خوش قد و بالاست (بزنم به تخته) :rofl:
شماره ش رو قبول کردم
با هم یه مدت در ارتباط بودیم ، از اول هم گفت قصد آشنایی واسه آینده مشترک داره (خوبیه اینا اینه که واقعا دروغ نمی گن ، تعارف هم ندارن، اگه بخوان واسه مثلا تفریح و … راحت می گن) منم گفتم اوکی
یه مدت بعد ازم خواستگاری کرد و منم بعله گفتم
(بعد از قد و بالا :joy::joy::joy: اولین چیزی که مورد توجه م گرفت احساس مسولیت و حمایت کردنش بود و احترام گذاشتن و قابل اعتماد بودنش و خیلی چیزای مثبت دیگه ش)
از اول عاشقش نشدم اصلا ، به نظرم آدم وقتی 30 رو رد می کنه با چشم باز انتخاب می کنه بعد اگه انتخابش درست بود عاشق می شه.
عاشق کورکورانه نمی شه دیگه. (البته کلا آدم عشق در نگاه اول نیستم باید به دلم بشینه طرف.)
اما خوب واقعا جونم به جونش بسته س .
چقدر نوشتم :woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming::joy::joy:

9 Likes

احسنت احسنت رابي جون منم عقیده تورو دارم :clap::clap::clap:

2 Likes

چاکرم نوشین جون :smiling_face_with_three_hearts::joy:

1 Likes

آقایی رابي جونم,استيکر سیبیل نداريم بزارم :joy:

2 Likes

:joy::joy::joy::joy:

1 Likes

خودت چی عزیزم؟؟؟؟؟

1 Likes

آف شده

2 Likes

من عاشق نشدم فقط ازش خوشم اومد
دوران نامزدی دوسش داشتن اتفاق افتاد
الانم که نمیدونم بگم عاشقم یانه ولی صداشو نشنوم بهم میریزم

8 Likes

من پسرخاله امه،ولی زیادباهم رفت وآمدنداریم بعدپنج سال که دوتاییمون اوج جوونی وخوشکلیمون بودخونه بابابزرگ همودیدیم،من فکرمیکردم خواهربزرگم ومیخادولی بعدخواهرش بهم پیام داد،من اولین عشقش بودم حتی ابرازمحبت بلدنبودبکنه،کم کم رابطه امون قوی شدالبته خانواده هابجزپدرامون خبرداشتن ودرحدقرارخونه بابابزرگ وپیام بود،قبل اینکه منوبخادسلام دستی میکردولی وقتی فهمیدبهم علاقه داره دیگه اینکارونکرد،عشقمون بی نهایت پاڪ بودوآخرهم ازدواج کردیم وبه همه قول هاش عمل کرد،الانم ثمره عشقمون توشکممه

13 Likes

ای جان :smiling_face_with_three_hearts:
به سلامتی عزیزم

3 Likes

سلامت باشی نفسم

2 Likes

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
انشالله همیشه عشقتون پایدار باشه عزیزم

2 Likes

ای جان.خدا برای هم حفظتون کنه

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.