چطوری سوپ برای نی نی ها درست میکنید

وای چه بد من نمیدونم دخترم حساسیت داره یا نه اما یه مدت دلم میخواد واسه خودمون باقالی پلو درست کنم جرات ندارم . آدم چطور باید بفهمه حساسیت داره یا نه .

1 Likes

بچه منم نمیخورد به سوپس پیاز و زرد چوبه اضافه کردم میخوره

1 Likes

یادمه از نوزادی یه پاش دکتر بود
آبریز ش بینی
خس خس سینه
خارش صورت
بردش دکترش تشخیص داده

1 Likes

بنده خدا چقدر اذیت شده

1 Likes

من دو بار دادم بهش
ولی تصمیم دارم ذرت اصلا ندم

1 Likes

آخه ادویه زوده واسش
پیاز هم گفتم شاید خوب نباشه نمیدونم

1 Likes

هیچی یبار میخورن اگر علایم حساسیت دیدی دیگه نمیدی
تا ۳-۴ روز بعد از هرمواد غذایی جدید باید صبر کنی و چیز جدید ندی تا متوجه بشی اگر حساس بود به چی بوده

1 Likes

چرا ؟ذرت هم حساسیت زاس؟ من فعلا خودم آرد برنج درست کردم براش فرنی درست میکنم البته بدون شکر و … بهش سرلاک برنج هم میدم . دخترم خیلییی دوست داره حتی دور دهنشم با زبان پاک میکنه :joy::joy::joy:. شیر بادام هم میدم .

1 Likes

مرغ نمینداختی؟ الان میتونی از بلدرچین استفاده کنی. کدو سبز، پرک گندم بگیر بجای برنج بریز تو سوپش بهتر از برنج هست، پرک جو ، کدو حلوایی، لوبیا سبز، رشته سوپی، یکم بزرگتر شد دال عدس وعدس کوچولوت وقتی ۷ ماه به بالا شد میتونی از ماهیچه گوسفند استفاده کنی یا قلم گوسفند،، پای مرغ ولی پای مرغ یکم سردیه حتما از روغن زیتونم بعد پخت استفاده کن هفته ایی هم فقط یبار بده.

وقتی از یچیزی خوششون نمیاد هیچ وقت عقب نشینی نکن اتفاقا هرروز حتی باندازه یا قاشق بده به نزش عادت میکنه. اگه سوپ ندی چی میخوای بدی بهش؟

1 Likes

نوش جونش:kissing_heart:
نه ذرت تراریخته ست مصرفش خوب نیس حداقل واسه بچه ها
واسه ماها هم بهتره کم استفاده بشه

1 Likes

آره چیکار کنم
میدم بهشا ولی خیلی کم میخوره چیزایی ک شیرینه رو خوشش میاد بیشتر:expressionless:

1 Likes

قربونت:kiss::two_hearts::kiss::two_hearts::kiss:💁 وای ما میریم سر زمین کلی ذرت میخریم فریز میکنیم :open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth: :neutral_face: دیگه نمیخورم .

1 Likes

عه:grin: اگر میدونید بذرش وارداتی نیست و ارگانیکه مشکل نداره ولی اکثرا بذرشون دستکاری شده ست واس همین میگن تراریخته
بخصوص اون ذرتای مکزیکی ک دونه درشت و خیلی شیرینه

1 Likes

دونه درشت نیست . والا چی بگم ذرت دیگه نوبر که میاد از این ذرت های نرم تازه و شیره که زود پخته میشه میخریم چون زیاد بزرگ بشه سفت و نپز میشن .

1 Likes

نمیدانم دیگه هرجور صلاح میدونین:grin:

2 Likes

نخورم ضرر نمیکنم اما خوردن ذرت هم دیگه ریسکه:grin:

1 Likes

آره والا

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.