چطوری توضیح بدم تا متوجه شین😔😂

سلام
بچه ها من پریروز شکمم درد میکرد گفتم حتمن مسموم شدم بعد چای نبات ایتا خوردم رفتم دسشویی خوب شدم دیروزم تا ظهر خوب بودم ناهارو خوردم چن ساعت بعدش حالت تهوع گرفتم شکمم درد میکرد دسشچیی رفتم به سختی خیلییی کم مدفوع کردم یکم بهتر شدم دیگه هیچی نخوردم تا الان بجز یه لیوان شیر کاکو و دوتا خیار الان رفتم دسشویی گلاب به روتون ببخشید توروخدا انقد رک میگم اسهال کردم نمیدونم چرا مدفوع سخت میرم چیکار کنم خوب بشم چمه اصلن چی بخورم خوبه

توروهدا ببخشد اگه رک گفتم باید یجور منظورم میرسوندم

6 Likes

@u886992
@Shahrzad72

والا نمیدونم ولی به نظرم عرق نعنا بخور با نبات

2 Likes

خوردم دیروز فایده نداشت

2 Likes

والا چی بگم دیکه چیزی ب ذهنم نمیرسه

1 Likes

@Nafsi_78
@u890909
@u631736

:pensive::pensive:مرسی از راهنماییت

من الان دقیقا نفهمیدم اسهالی یا یبوست گرفتی:joy:

1 Likes

@Shaghayegh
@Zrim77
@Zahragh
@Zibaa1
@Rahilam

ببخشید گلم ولی منظورتو درست متوجه نشدم میشه واضح تر بگی

1 Likes

خودمم همینو نمیدونم دیگه:joy::joy::joy:

1 Likes

اشغال نداره واضح بگم ناراحت نمیشی

1 Likes

:expressionless::joy:خاهش میکنم کاری نکردم

1 Likes

اشغال ندره بگو اشنباه راهنماییت میکنن بدتر میشیاا:joy::joy::joy::joy:

اگ شکمت درست کار نمیکنه و اذیت میشی یه قاشق شربت لاکسی ژلو تو نصف لیوان آب بریز بخور…

راستش منم متوجه نشدم ولی شاید حامله ای اصن:neutral_face::joy::joy::joy::joy:

3 Likes

ن واسه چی ناراحت شم راحت باش

من چن روز بود سخت میرفتم دستشویی برا مدفوع بعدش پریروز شکم درد میکرد میسوخت از داخل انگار چای نبات خوردم حوله داغ اینا گزاشتم رفتم دسشویی باز اسهال کردم بعد دیروز ناهارو ک خوردم حالت تهوع گرفتم با شکم درد بزور رفتم مدفوع کردم خیلی کم با کلی زورر:rofl::joy: دیگه از ترس شکم درد هیچی نخوردم تا صب بجز شیرکاکو و خیار الان رفتم باز اسهال کردم:rofl::joy::joy::joy:

2 Likes

هم یبوست داری هم اسهال:joy::joy::joy::joy:
ما نمیدونیم واسه کدومش دارو بگیم صبر کن خودش خوب شه:neutral_face::joy::joy::joy:

3 Likes

کمشو کی بعد دوروز علائم حاملگی پیدا میشه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.