چطوری باید باردار بشم؟!

سلام دوستان عزیزم…من قصد بارداری دارم و ازمایشات رو هم دادم ولی دقیقا نمیدونم باید چه موقع نزدیکی داشته باشم؟یا اصلا چندبار؟ لطفا راهنمایی کنید

سلام عزیزم به چیز خوبی اشاره کردی همه ی اینارو مو به موبارداری عمل کن

سلام گلم.اگه هم خودت و اقات مشکلی ندارین از روز 9 سیکلت یک شب درمیون نزدیکی داشته باشین

1.اگه پریودی از فردایی که تموم میشه شروع کن. 2.هر سه روز یک بار اقدام کن به علته»اسپرم توی 72ساعت تولید میشه اونم اسپرم بارور.تخمک 12الی24ساعت زنده است .اسپرم در داخل رحم3روز زنده است.3.اصلا هرروز اقدام نکن چون داخل رحم رو اسپرم مرده پر میکنه و مانع از رسیدن اسپرم جدید به تخمک میشه.4 قبل و بعد از نزدیکی اصلا از گلاب استفاده نکن.5.وقتی نزدیکی داری بعد از ریختن منی میبینی که مقداری ریخته بیرون این به این معنی نیست که باردار نمیشید یا اسپرم به تخمک نرسیده حتی یک قطره اسپرم شمارو باردار میکنه .6.سعی کن 2 الی 15دقیقه از جات بلند نشی سعی کن پاهاتو به جایی با ارتفاع نسبتا بالا نگه داری تا اسپرم خودشو سریع به تخمک برسونه.7.اگه قبل نزدیکی فضای رحم رو یکم آبکی کنی حرکت اسپرم رو سریع تر میکنه از طریق حس ارضا.8.سعی کن بعدش حموم و دستشویی نری.9.باید از قبل اسپرم رو تقویت کنید از طریق مواد های غذایی ویتامین دار تا مقدار منی زیاد باشه .10. دو الی سه روز بعد از نزدیکی تیر کشیدن زیر شکم و پهلو هارو احساس میکنید.11.هروقت در لباس زیر ترشح کشدار رو دیدید و یا موقع دستشویی رفتن از خودتو آویزون دیدید رو تخمک گذاریتونه .بعضیا تخمکگذارس رو از طریق تیر کشیدن قسمت لگن حس میکنن.12.یک هفته از تاریخ تاخیری پری که گذشت بی بی چک بزن و بیا مارو خوشحال کن.

2 Likes

من مختصر برات توضیح دادم

فقط بهت بگم گلپر حتی دو گرم.زعفران و زرشک به خون میندازه اصلا بعدش استفاده نکن

1 Likes

مهسا جون خیلی لطف کردی واقعا ازت ممنونم…من این ماه 22 دی پری شدم و فقط4 و 6 نزدیکی داشتم…نمیدونم کافیه یانه…به شوهرم گفتم باید یه شب درمیون باشه ولی خیلی استقبال نکرد

1 Likes

شاید حسشو نداشته

اره میگه نمیتونم یک شب در میون تواناییش ندارم…منم با خودم فکر میکنم میگم اینجوری که خیلی طول میکشه تا من باردار شم

1 Likes

اگر نشدی انشالله سری بهد مو به مو عمل کن من ماه اول اقدامم نگرفت ماه دومبعد قرص خوردم نشد.ماه سوم بیشتر تحقیق کردم الان میزان12هفته هستم

الهییی…انشاالله بارداری خوبی داشته باشی هم خودت و هم نی نی کوچولوت سالم باشید…منم خیلی بچه دوس دارم…

1 Likes

مرسی فدات من برم ناهار عصری میام بیشتر صحبت کنیم

ممنونم :kissing_heart:

1 Likes

مهساااااا میگم ترشح کشدار دیدیم تا چند ساعت بعدش میشه نزدیکی کرد برااقدام

1 Likes

ولی خودتم نباز انشالله میشه همه تخمکگذاریشون تو یه روز مشخص نیست واسه همه روزا تغییر میکنه خیلیا از فردای پری داشتن

آره میشه چون زمانش رسیده

من پریشب بعد از نزدیکی لک تخمکگذاری دیدم و ترشحات کشدار تاامروز نزدیکی نداشتم ینی تخمکم الان از بین رفته

آلیساهمه اینایی که نوشتمو خوندی؟؟

اره فقط نمیدونم ترشح کشدار دیدم پریشب اگ امروز نزدیکی کنم میگیره یا تخمکم از بین رفته؟

1 Likes

شما نگران نباش

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.