چطوري از شر موهاي وز رها بشم؟؟!

سلام سلام
دوست جونيا من يه دو سه باره موهامو رنگ كردم اولش عاليه بعد يه مدتي خيلي بد ميشه ، وز شده شديدا ، كوتاهشم كردم ولي الان ك رنگا اومده پايين همينطوري شده باز
موهامم زياد پرپشت نيس
چه پيشنهادي برام دارين
ممنون ميشم كمكم كنين

روغن زیتون بمال خخخخ البته نمیدونمااا ولی برای همه چی خوبه :joy::joy::joy::joy:

نجمه جان من خودم امتحان نکردم ولی زیاد توی سایتا در مورد آب سیب زمینی برای صاف کردن مو گفتن

میتونی روغن زیتونم امتحان کنی،،بعد از رنگ و مش موها زمخت و بد حالت میشه روغن زیتون کمک میکنه هم از زبریش کم شه هم مغذیه برای مو

ااا روغن زیتون پس برلی همه چی معجزه میکنه من همین جوری گفتم درست دراومد :joy::joy::joy:

من نمیدونم چرا روغن زیتون روی من کار نکرد
چجوری بایداستفاده کرد؟

ماسک موی حین استحمام بگیر
دوفاز پس از استحمام

1 Likes

چ مارکی ازاده؟

1 Likes

الان که باردار شدم نمیتونم زیاد تو حموم بمونم ماسک مو استفاده نمیکنم مارکشم یادم نیس
اما دو فاز مارک بیول گرفتم خوب بود

ب نظرم دنباله موهاتو چند دقیقه با روغن نارگیل یا روغن زیتون ماساژ بده
دو سه بار در روز تکرار کن اگه حوصلشو داری
من ک کلا رزیاد حوصله ب خودم رسیدن رو تدارم
همه چی میگیرم اما خستگی و تنبلی اجازه نمیده استفاده کنم

3 Likes

اخه اونوقت باید پاشی بری حمومممم :worried::confounded:

1 Likes

:smile::smile::smile::smile:
محیا توام ک مث من تنبلی :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

عزيزم ماسك مو گليس بزن داخل حمام تو نت ميتوني راجع به اين كه كدوم مدلش را بگيري تحقيق كني ولي خوبه.
بيرونم سرم دوفازي.
آرايشگرم روغن زيتون را بهم پيشنهاد داد. منم موهام را رنگ و دكلره كردم و خيلي پشيمونم.

برو آرایشگاه موهاتو صافی بدون مواد بذار هم خوبه هم ارزون :blush:

چجوری

1 Likes

آره واقعا
چطوری :open_mouth::open_mouth::open_mouth:

1 Likes

خخخ یه نوع اتو مو هستش که موهارو صاف میکنه که بستگی به حجم مو داره هزینش چقد میشه،که معمولا تا سه جلسه باید بری که بالای 90 درصد تا جلسه دوم نتیجه میگیرن و دیگه نمیرن…من خودم چن ماه پیش گذاشتم ماه دیگه دوباره میخوام برم،بعد اینکه صافی گذاشتی موهارو تا سه روز نباید آب بزنی بعد سه روز بری حموم،بعد هربار حموم هم وقتی 70درصد موها آبش گرفته شد سرم مو سینره به موها میزنیم و با سشوار معمولی موهارو فقط،خشک میکنیم…خخ البته من سشوار هم نمیزم حالشو ندارم

خب اینم یک نوع صافی بامواده ؟؟

1 Likes

نه هیچ موادی نمیزنه به مو…اتوموش این اتوموهایی که ما استفاده میکنیم نیس فرق میکنه با اون انجام میشه و باعث میشه مو صاف بشه

2 Likes

مرسي دوستاي مهربووون
لطف كردين همگي
حتما انجامشون ميدم

3 Likes

من شنیدم سس مایونز رو چند ساعت روی مو بذاری موهارو نرم و خوش حالت میکنه و سوختگی مو رو از بین می بره

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.