چشم زخم و آه حسرت روی زندگی دیگران

چقدر به چشم زخم اعتقاد دارید؟

2 Likes

خب اگ اعتقاد داری نزار ن اتفاقی نمی افته مگه به خودت تلقین کنی منتظر اتفاق بد باشی

1 Likes

نه بابا ولی اگر حس بدی داری صدقه بده و صلوات بفرست:pray:

1 Likes

اگه اسمشو بلدی اسمشو بنویس بعد با ورقه بسوزون چیزی نمیشه

1 Likes

منم هربار یکم از خوشیم بین جمع دوستام حرف زدم بخدا تو همون هفته ی مشکل بزرگ برام پیش اومد ک اون خوشیه کلا پودر شد

6 Likes

چشم زخم حقیقت داره عزیزم
ولی بد به دلت راه نده چیزی نمیشه

1 Likes

سلام چطوری مهمونا چی شدن‌؟میان؟

2 Likes

واقعا همینطوره منم بهش اعتقاد دارم شده یه ماجرایی که پیش نیومده ولی ذوقش دارم تعریف کردم کنسل شده

4 Likes

اومدن. رسیدن رفتن اول خونه ی نفر دیگه. با همه اون اقوام دید و بازدید کردن، بعد اومدن خونه ما هرجوری بود خودشونو همون شب اول رسوندن ب خونمون. نموندن خونه اون کسی ک اول رفتن.
الانم رفتن حرم و بعدم یکی دیگه دعوتشون کرد پا شدن رفتن اونجا. فردا صبح زود دوباره خودشونو میرسونن، ینی شرط میبندم یجوری میان ک ما خودمون هنو از خواب بیدار نشده باشیم. علاقه شدیدی ب خونه ما دارن.
امروزم بحث رفتنشون بود بین خودشون، شوهره گفت فردا بریم، زن و بچه اش گفتن نه، گف پسفردا بریم زنش گف زوده، گف باشه پس روز بعدترش میریم بازم زنش لنجه میکرد ک نه خیای زوده حداقل یک هفته بمونیم:expressionless:
بخدا امروز اینقدر بد خوابیدم ک نگو، ی کلمه ام نتونستم درس بخونم.
اونجور ک داشتن میگفتن قراره برا عیدم بیان و خیلی زیاد بمونن، چون میگفتن اینقد دفعه بعدی زیاد وقت داریم ک خونه هرکی دعوت کنه حتی میتونیم یکروز بمونیم:roll_eyes:

1 Likes

ااا واااا ینی چی؟عجب زنی این دیگه.بگو زنک پاشو برو تو خونت بشین.چه گناهی کردیم ک شما فامیل ما شدین اخه…ینی چی.خب شما زودتر اقدام کنید برید مسافرت .هرچی شما نرید اونا میان.بخدا کاملااااا حس میکنم چی میگی.ماهم اینارو تجربه کردیم.کل فامیل از شهرستان میومدن خونه ما روز ۱۳روز عید بعد یکی از فامیلامون ک شهر ماست و درجه یکه از صبحش میومد خونه ما شام ک میخوردن واس خواب میرفتن خونشون مبادا اینا رو بخاد دعوت کنه.اونام هتل ما موندگار بودن همچنان:unamused::unamused:بعد چندروز یه ناهار همه شونو باهم دعوت میکرد میدونی اصلا به ما تعارف نمیکرد که بیاین.اونا ناهار ک میخوردن عصرش باز میومدن پیش ما.درصورتیکه ما شرایطمون جوری بود که نمیتونستیم مسافرت بریم شهر اونا.ولی اون خانواده بیشتر ازما میرفتن اونجا ولی وقتی میومدن شهر ما اینا سر ما چتر میشدن.شانس میبینی تورو خدا…منکه نمیگذرم ازشون:unamused:

1 Likes

میشه یکم توضیح بدی ینی چی

برام دعا کن اینقد قوی و با انگیزه بشم و خوب بخونم ک تهران قبول شم برم دوسال حداقل راحت باشم. بخدا تمام تلاشمو میکنم همون سال اول دکترا رو هم قبول شم بمونم همون دانشگاه نیام خونه.

1 Likes

اسم شخص تو ی ورقه بنویس بعد باچوب کبریت ورقه بسوزون

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.