چسبندگی جفت

سلام من ٢٨هفته و٣روز هستم،تو سونو تشخیص دادن چسبندگی جفت دارم،جفتم قدامیه و پارسال تیرماه سزارین اورژانسی شدم چون دهانه رحم توی٢۴ساعت در کشیدن بیشتراز۶سانت بازنشد،الان میگن باید٣۴هفته سزارین بشم،میخام بدونم واقعاکاری نمیشه کرد؟اخه جنین٣۴هفته مگه کامله وزنده میمونه؟خیلی نگرانم میشه کمک و راهنمایی کنید کنید؟چی میشه؟بعدزایمان برای خودم چه اتفاقاتی میافته؟!آخه تونت خوندم ممکنه بدلیل خونریزی زیاد بمیرم یا مجبورشن رحم روکامل دربیارن؟!!!

چرا باید خونریزی کنید ؟؟؟؟
من متوجه نشدم
اینهمه سزارین میکنن و مشکلی هم پیش نمیاد
رحم و برای چی در بیاری
پارسال سزارین شدین بچه تون سلامته ؟
در مورد بچه هم خودشون بهتر میدونن چه زمانی درش بیارن که مشکلی پیش نیاد فوق ش توی دستگاه میذارن
نگران نباشید اصلا
ان شالله که همه چی براتون خوب پیش بره

1 Likes

این حرف چیه خواهر من میزنی اخه :rage: شماپرونده ات رو بستی رفت که. عزیزم اولا عمر دست خداست دوما نهایتش میخوان ی مدت تو دستگاه نگهش دارن تا ریه هاشم کامل بشه.نترس انشالله هیچ مشکلی پیش نمیاد

2 Likes

سزارین قبلی چند هفته بودین؟
یعنی تا الان نفهمیدن مشکل شما رو؟

سزارین قبلی توهفته۴١دردم گرفت

بخاطر اینکه جفت به دیواره رحم سخت چسبیده!واسه جداشدنش ممکنه موقع زایمان خونریزی کنم ،تواینترنت نوشته بود،اره خداروشکر بچه م سالمه اینقدرخوابم تپل مدل وباهوشه

1 Likes

امیدوارم مشکلی براتون پیش نیاد و نی نی تون صیحیح و سالم بغل بگیرید

عزیزم سزارین رو که خودشون نوبت میدن اصولا هم قبل اینکه دردات شروع بشه و تو هفته ۳۸الی۳۹هست چطور برای شما تا ۴۱طول دادن ؟؟؟ شاید طبیعی بودی و دیر دردات شروع شده؟؟؟؟؟من جای شمابودم دکترم رو عوض میکردم.کجا تشریف دارید

حتما منتظر طبیعی بوده نمی خواسته سزارین کنه
فکر کنم

خداروشکر که بچتون سالمه
چسبندگی رحم از عوارض سزارینه متاسفانه.انشاءالله که مشکلی برای خودتون و بچتون پیش نمیاد
ما تو این روزهای قشنگ براتون دعا میکنیم
شما هم انشاءالله بیا خبر سلامتی بهمون بده

عمه من یه دوقلو بایه پسرسه تاشون۷ماهگی به دنیاآورد،اینقدفضول وباهوشن که نگو

1 Likes

داشتم قران مبخوندم یهو یاد تو افتادم
خوبی روبراهی ؟؟

2 Likes

قربونت برم عزیزمممی،خوبم فداتبشم چقدخدادوستم داره که وسط قرآن خوندن منویادت انداخته

1 Likes

داشتم گریه میکردم میگفتم خدادوستم نداره که این پیامتودیدم

1 Likes

ممنونم عزیزم:pray::heart_eyes:

مرسی برام زیاددعاکن

1 Likes

حتما توکلت به خدا باشه
به چیزهای خوب فکر کن برای خودت بنویسشون که بتونی تجسم کنی که ان شالله همه چی خوب ه نی نی به سلامت به دنیا میاد برای خودت هم هیچ مشکلی پیش نخواهد اومد

ای جانم
خدا بزرگه
همه چی خوبه نگران نباش

1 Likes

قربونت آجی،توخوبی همه چی روبه راهه؟؟

1 Likes

سلام عزیزم
نگران نباشید لطفا مقاله زیر رو مطالعه کنید
https://farzand.net/article/866-preterm-birth-at-different-gestational-weeks

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.