چسبندگی آلت

سلام
چندروز پیش پسرم رو بردم ی دکتر جدید برای رشدش چکاپ کنه وقتی پوشکش رو باز کرد گفت ی چسبندگی خفیف داره باید مرتب چربش کنی و کلاهک آلت رو آزاد کنی اصلا متوجه نشدم آزاد شدن کلاهک یعنی چی!؟ رومم نشد سوال کنم
پسرم ۴۳ روزگی ختنه شده الان ۱۵ ماهه است
آخرین بار تو ۶ ماهگیدکتر خودش دید و گفت ختنه اش خیلی خوبه و منم مرتب تو حمام هربار بیرون میکشیدم و تمیز میشستمش نفهمیدم چی بکجا چسبیده و باید آزاد شه!؟
از مامانها کسی همچین تجربه ای نداره

سلام،از جایی که پوست بریده شده،و میزنی بالا،خوب دقت کنی میبینی که پوست یجاییش کامل بالا نمیره و چسبیده،پسر منم همینجوری بود، وقتی بردمش پیش دکترش برای چک کردن ختنه اش،گفت چسبندگی داره ،یک میلی بود،با پنس بازش کرد،یکم خون اومد،پماد زد روش و پوشکشو بست،تماماینقد سریع بود و راحت که گریه نکرد،یه چیز جزئیه.
ببرید اونی که ختنه کرده،حلش میکنه،خیلی ساده اس،نگران نباشید،ولی حتما ببرید

1 Likes

الان که چسبندگیش خفیفه ببر پیش دکترش نشون بده دکتر به من‌گفت چون اگه بیشتر شه ممکنه دوباره نیاز به جراحی پیدا کنه بچه همش باید عذاب بکشه بعضی وقتا که خودتم میدیدی کلاهکشو از اون پوسته جدا میکردی کم کم دیگه چسبندگی به وجود نمیومد

2 Likes

سلام عزیزم ممنون بابت همفکریت
بردمش پیش اون دکتری که ختنه اش کرده گفت اصلا چسبندگی نداره شماهم نباید دستکاری کنی هیچ پمادی هم نیاز نداره فوق تخصص جراحی نوزاده
گفت حتی موقع شیت و شو هم نباید بیرون بکشین
مثل ی عضو عادی شستوشو بدین
ولی اون دکتراولی هم که گفت چسبندگی داره خیلی مطرحه نمیدونم به کدوم اعتماد کنم

1 Likes

پس بیخیالش شو :wink:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.