چرا کیت تخمک گذاری من مثبت نمیشه

سلام.من العان چهار روز هست که از روز 8پریودیم کیت تخنک گذاری زدم فقط یه خط روشن میشه دلیلش چیه؟

سلام یعنی اصلا خط دوم نمایان نمیشه؟ یا هست ولی کمرنگه؟

نه اصلا نیست فقط خط اوله

تا جایی که اطلاع دارم اگر تخمدان پلی کیستیک داشته باشید یا داروی محرک تخمدان مصرف کنید کیت تخمک گذاری درست نشون نمیده
شما برای اطمینان از تخمک گذاریتون سونوگرافی بدین

هیچ کدوم نه پلیکیستیک دارم نه حتی یه دونه قرص خوردم

من در اقدامم واسه تعین جنسیت میخوام خیلی نگرانم.تا حالا اینجور نشدم

نگران نباش عزیزم بالاخره کیت هم خطا داره
دکتر رفتین؟ سونو دادین تاحالا؟

عزیزم شما سعی کن روز12- 13-14-15 کیت استفاده کنی چون تو این روزها امکان مثبت شدن کیت تخمک گذاری بیشتر هست تا روز 8-9-10-11

عزیزم تخمک روزای اول در حال رشد هستن برای همین میگن روز 12 پریودی بیاید سونو جهت مشخص شدن سایز فولیکول پس تا روز 12هنوز ازاد نشده وهنوز رشد میکنه بهترین زمان استفاده از کیت از روز12 -13هست

نه نمیشه عزیزم من خودم ب شخصه درست روز ۱۲تخمک گذاری دارم نمیشه ۱۲ببعد اقدام کرد

همینجوری ادامه بده مثبت میشه نگران نباش

خیلی استرس دارم.اخه تو اقدامم برای تعین جنسیت حتما باید روز تخمک گذاری رو بدونی.

یه سوال برای اینکه بتونم امپول hcg بزنم چکار باید بکنم فردا دوازدهمم هست دوره ام 27روزه یعنی 19تخمک گذاری دارم کی باید بزنم؟شرایطش چیه

بنظرم شما زود شروع کردید به استفاده از کیت تا دو روز دیگه هم جا داره صبر کنید پیشنهاد میکنم از ماشین حساب تخمک گذاری استفاده کن و توی اون تاریخ هایی ک ماشین حساب میگه همزمان از کیت هم استفاده کن…تخمک گذاری تقریبا پنج یا شش روز بعد از پاک شدن شروع میشه تا جایی ک من اطلاع دارم

1 Likes

عزیز منظور منم همین بود که از دوازدهم باید کیت بزنه تا مشخص بشه چون زود تراز 11تخمک فکر نکنم ازاد بشه چون تخمکی که به سایز مناسب برسه ازاد میشه که اونم بالای17-18هست من خودم روز 14-15کیتم مثبت میشه واسه این میگم از 12 شروع کنه به کیت گذاشتن

سلام عزیزم
شما می تونید از ماشین حساب زیر استفاده کنید تا بازه تخمک گذاری تون رو پیدا کنید و در این بازه از کیت استفاده کنید
https://farzand.net/ovulation-calculator
اگر اصلا مثبت نشه چند علت داره: شاید تخمک گذاری نداشتید در این ماه، شاید کیت خراب بوده، شاید از کیت درست استفاده نکردید

1 Likes

حتما باید زیر نظر پزشک از این داروها استفاده کنید

سلام خانم دکتر تا چند روز قبل از تخمک گذاری نباید نزدیکی صورت بگیره؟حداقل و حداکثر برای تعین جنسیت پسر

استفاده کردم طول دوره قاعدگیم منظم و 27 روزست و زده 19 دی روز تخمک گذاریمه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.