چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مال همه جاهسین بجزاصفهان یعنی؟؟؟؟

سلام
عزیزای دل اصفهانی لطفا ی دندونپزشک خوب بهم معرفی کنید ک واقعا کارش خوب باشه.ممنونم ازتون:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

یعنی هیچ کس اینجااصفهانی نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من مشهدم عزیزم اگ از مشهد میخای در خدمتم. اگه کسی اصفهانی باشه حتما جواب میدادن عزیزم

من یه جایی رو بلد بودم که تو یه گپ دیگه بهتون گفتم اصفهان دندون پزشکی خوب کم نداره اما من خودم کلینیک هشت بهشت میرم و از دوتا از دکتراش هم خیلی راضیم

بجزکلینیک هشت بهشت کجا؟؟؟

کلینیک افضل هم هست قیمتاش نسبتا مناسب تر از هشت بهشته ولی کیفیت هشت بهشت و نداره

هشت بهشت پس قیمتاش خیلی بالاس؟؟؟

من ۱۰ روز پیش یه دندون سه کانال رو عصب کشی کردم و بعدش پر کردم با مواد سفید ۷۰۰ تومن شد با دفترچه تامین اجتماعی ولی خب تکمیلی ۶۸۰ و بهم داد

عه چ خوبه بیه تکمیلیتون.
بیمتون چیه؟ماهی چقدمیدید؟

بیمه دانا هر نفر ماهی ۷۰ هزار تومن البته از طریق بانک بیمه دانا هستیم

میتونیم ماهم بیمه کنیم خودمونو؟
یاحتمابایدازطرف شرکت جایی باشه

نه بیمه تکمیلی فقط از طریق ادارات و شرکت و کارخونس اگه همسرتون جایی شاغل هستن میتونید

اره تومورچه خورت میره کارخونه.بابدبهش بگم چون ماهم خیلی دکترمیریم هزینه های دارو دکترمون بالاست

واقعا به درد بخوره مخصوصا وقتی آدم بچه داره و خودش زیاد دکتر میره،درسته هر ماه یه هزینه ای میدی ولی ۸۰ درصد هزینه ها برمیگرده

دقیقاا

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.