چرا پریود شدم؟

سلام من ۲۴ سالمه تصمیم به بارداری گرفتم از کیت تخمک گذاری استفاده کردم وچندروز کمرنگ بود یه روز پررنگ شد ومن ۳ شب اقدام داشتم یعنی قبل تخمک گذاری وبعدش اقدام داشتم خلاصه چ روز به پریود مجدد سینه هام شدید درد گرفت ولک بینی پیدا کردم ۳ روز عقب انداختم ولی پریود شدم میخواستم ببینم چه طور ممکنه من پریودشدم بااینکه اقدام داشتم توی روزهای تخمک گزاری مرسی

سلام عزیزم
من با اجازتون عنوان رو تصحیح کردم و دسته بندی رو براتون انتخاب کردم :rose:
عزیزم احتمال بارداری در هر ماه فقط 25 درصده و شما تا یک سال باید هر ماه اقدام کنید. اگر نتیجه نگرفتید باید به پزشک مراجعه کنید تا بررسی های لازم انجام بشه

1 Likes

اگر جنسیت براتون مهم نیست می تونید از روز بعد از اتمام خونریزی به صورت یک شب در میون نزدیکی داشته باشید تا سیکل بعدی اما اگر جنسیت براتون مهمه باید تعداد نزدیکی ها محدود باشه

1 Likes

سلام .خب عزیزم این که چیز خاص و جای تعجبی نداره همه کسایی که اینجان و در حال اقدام به باردارین روزای تخمک گذاری رابطه دارن ولی معلوم نیست بگیره یا نه به قول خانم حکیمی در هر ماه ۲۵ درصد احتمال داره .انشالله ماه بعد

2 Likes

عزیزم منم ماه اول همه اینارورعایت کردم ونشدوماه بعدشد

1 Likes

اوووووه من 6ماه خودموکشتم دقیق وسرزمان مناسب رابطه داشتم وهمه چیورعایت کردم هنوز باردارنشدم.عزیزم نگران نباش من ب دکترم گفتم خندیدگف پاشوبرویکسال ک شد بیا

2 Likes

عزیزم منم یک ساله تو اقدامم…ولی هیچی به هیچی :expressionless:

جدن؟چندسالته؟همه چی سالم بوده؟

1 Likes

من ۳۷ سالمه عزیزم…بله تا چند ماه پیش همه چی سالم بود حتی عملiuiهم کردم ولی نتیجه نگرفتم.جدیدن هم همسرم واریکوسل گرفته دیگه بد از بدتر🙁

بچه اولتونه؟

1 Likes

سلام خسته نباشید میشه بیشتر در این مورد توضیح بدید.منظورم تعیین جنسیت و رابطه؟

نه گلم یه پسر دارم

سلام عزیزم، چشم
برای جنسیت پسر شما باید روز دقیق تخمک گذاری تون رو پیدا کنید یعنی از کیت استفاده کنید هر موقع دو خط پر رنگ شد همون روز نزدیکی کنید تا 3 روز. برای جنسیت دختر باید بازه تخمک گذاری رو پیدا کنید، از روز بعد از پریود تا 2 3 روز قبل از تخمک گذاری نزدیکی می کنید و صبر می کنید تا تخمک گذاری تموم بشه دوباره 2 3 روز بعد از تخمک گذاری باید نزدیکی کنید.

مرسی ممنونم

1 Likes

عزیزم من متن بالا رو تصحیح کردم لطفا دوباره مطالعه کنید

عذرخواهی میکنم اشتباه توضیح داده بودم :pray::pray:

:heart:ممنون

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.