چرا وضع زنان در جامعه اینجوری شده؟😑😑😐

بچها چرا اینقدر بی بند وباری زیاد شده،چرا زنها البته دور از جونه همه مامی گپیها خودشون رو راحت در معرض گذاشتن،چرا اینقدر بی حیا شدن؟واقعا بنظرتون چرا ؟؟؟؟:confused::confused::confused::confused::confused::confused:چرا جامعمون به فساد کشیده شده؟؟؟؟؟؟؟:hushed::hushed::confused::confused: یعنی دیگه تا کجا میخواد پیش بره؟

1 Likes

تا جایی پیش میره که جامعه به دو دسته ی کامل تقسیم میشه
کاملا بی حجاب
و کاملا با حجاب :blush:
مثل کشورهای دیگه …(لبنان و ترکیه ‌و ‌. .)

4 Likes

ای کاش امام زمان زودظهورکنه

4 Likes

واقعا گل گفتی.
بابا دیگه بعضیا از حد گذروندن. من خودم بعضی اوقات که بیرون میرم ، این دخترا و خانوما رو میبینم ، شرمم میشه.
ولی خب از اینکه به بعضیام گیر الکی میدن که چرا اینجوری چرا اونجوری خوشم نمیاد
جامعه باید میانه باشه.
بخدا میگم چطور باید ، تو همیچین جامعه ای دخترمو بزرگ کنم. واقعا سخته

4 Likes

بقرآن منم همش نگران آینده اشم

2 Likes

دریانگفتی ان تی جنسیتش وگفت یانه؟

1 Likes

تو گپ قبلی گفتم فداتشم. بیشتر ب دختر میزنه

2 Likes

منکه واقعا بعضی از زنا رو ک میبینم خودم معضب میشم و خجالت میکشم. درسته حجاب اجباری درست نیس ولی جامعه الان ما هنوز هضم کامل دو دسته شدن و نداره… جدا از وضع حجاب عمل های زیبایی که افراط گونه شده خیلی خجالت اوره. اخه تا کجا یپش میخاد بره صورت فقط لب و ابرو شده…فقط ارزوی شفای عاجل برای تمام بیمارای افراط گر جامعه

6 Likes

:+1:t2::+1:t2:

1 Likes

چقدر توی جامعه و چقدر این فضای مجازی خدا لعنتشون کنه الان دیگه با این داشتن فضای مجازی نیازی به ماهواره و… نیست خیلی وضع خرابه:hushed::hushed::expressionless::expressionless:

مردم الان انقدرمشکل دارن که تنهاچیزی ک الان اصلامهم نیس حجابه اگه هرکسی به جای اینکه توبقیه دنبال عیب باشه عیبای خودشواصلاح کنه دنیاگلستون میشه کاش تنهادغدغه زنای ماحجاب بود :expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:

2 Likes

آره واقعا.
حالا جدای این رفتارا.
من فک میکنم ، خودمونم تو زندگیمون مقصریم.
از بس تو فضاهای مجازی میبینیم طرف چطور داره زندگی میکنه ، ناخود اگاه مقایسه میکنیم و این متاسفانه بعضی اوقات رو زندگیمون تاثیر بد میذاره.
والا زمانای مادرا و مادر بزرگامون همچین چیزی نبود ، خوب و خوش زندگی میکردن.
نه اینکه بگم تکنولوژی بده هااا نه ، ولی بعضیا دیگه خصوصی ترین کاراشونم عکس و فیلم میذارن

1 Likes

کاش به جای اینکه فقط بدیای کشورای اروپایی رو زودیادمیگرفتیم یکمم کارنداشتن به دین وپوشش وقیافه وطرززندگی همدیگه رویادمیگرفتیم

3 Likes

حرف درست جواب نداره. باریک الله:ok_hand::ok_hand:

من پسر عموم امریکا درس میخوند و الان اومدن ترکیه.
دفعه پیش که اومده بود ایران ، میگفت اصلا این دو تا کشور هیچ کاری به لاغر یا چاق بودن ، زشت یا زیبا بودن و دین هم ندارن.
هرکی زندگی خودشو میکنه.
میگفت صورتا همه ساده و با کمترین آرایش.
چون سال ۹۱ رفته بود و چند هفته پیش اومده بود ، میگفت تو تهران که یکم چرخ زدم ، چرا اینجوری شده :astonished::astonished:
فکر میکردم چیزای تو اینستا مسخره بازیه :grin::rofl:
کجان اون دخترای ساده چند سال پیش.
خواهرشم گفت لولو برد:rofl::rofl::rofl:

3 Likes

اصلا انگار یه سری از ادما کمبود دارن یا عقده این که خودشونو نشون بدن. فقط که حجاب نیست انقدر کارها انجام میشه که مغز ادم سوت میکشه:neutral_face::neutral_face:

4 Likes

میدونین بنظرم اگه حجاب رو همه داشتن راستی صرفا از گفتن حجاب پوشیدن چادر نیست من خودم چادری هستم و اگه واقعا مانتویی بودنها درست میبود ینی مانتویی که اندام زن رو نشون نده روسریها بلند باشه شلوارا درست باشه منطق میگه وقتی اینجور باشه فساد کمتری بوجود میاد این زنهایی که اینجور راه میرن خودشون انتخاب میکنن که بقیه ونامحرم چه جور نگاشون کنن.دوسان به کسی برنخوره من منظورم اون بی بند و باراست . صرفا فقط حجاب نیست ادم چیزهایی میشنوه که دلش میخواد بالا بیاره روی این همه وقاحت که اسمشم میزارن روشنفکری😠

3 Likes

کار نداشتن یعنی ولشون کنیم؟ شما خواهرت یا برادرت کار اشتباه میکنه میگی ولش کنیم و سرک نکشیم و دخالت نکنیم و فلان؟ من دلم برای هم وطنم خواهرم هم جنسم میسوزه دوسش دارم اگرم گاهی میگم وگرنه نه منو تو قبر ایشون میزارن نه ایشونو کار نگرفتن که نشد کار اون چه جامعه ایه که به کار هم نوعم که میدونم براش مضره کار نگیرم. به نظرم این حرف اشتباهه تو قرانم در این مورد هس پس کار نگرفتن به کار همدیگه کار درستی نیس چون پیشرفتی توش نیس البته بگم من قضاوت کردنو نمیگم اونو منم قبول ندارم که در مورد هم قضاوت بدی بکنیم ما حق نداریم یکی که وضع پوششی خوبی نداره تو ذهنمون بگیم بی عفت هستش شاید تا حالا به زنا تن نداده ولی حق داریم بگیم کارت اشتباهه والا با این وضعی که میگردن تو اینستا پره بخدا.

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.