چرا واقعا⁉️یه تکونی به خودتون بدین 🙂

اوکی

شااام؟

1 Likes

بله:relaxed:

2 Likes

بله بابا کجا کاری:sweat_smile::laughing:

1 Likes

همینجوری بود اومد اینجا چشمش باز شد

2 Likes

مچکرم داداچ:grin:

1 Likes

داداچ نیسم ابزی ام:grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Likes

مچکرم ابزی

خودت میگی بیا وات خودتم نیسی

2 Likes

اره‌‌‌‌‌

1 Likes

هممون هم به گپ واسه درددل نیاز داریم هم به اینجورگپهاکه حالمون وخوب کنه،ازصبح حالم انقدداعون بودخدامیدونه،حتی سرپانمیتونستم وایستم،دل وزدم به دریا بواستراحت کردم رفتم دوش گرفتم وب خودم حسابی رسیدم،خوشگل موشگل کردم حسابی حالموخودم خوب کردم،دخترم شوکه شده میگه مامان حالت بدبودن.
واقعا راست میگی باید بیخیال هرچی غم باشیم،میدونم نمیشه ولی چه بخوایم چه نخوایم،چه با غصه و غم چه باخوشی وشادی فقط میگذره تموم میشه،خوش بحال کسایی که دنیاروراحت و آسوده گرفتن جووون موندن وخوش بودن،وای بحال کسانی که دنیاشونوسخت گرفتنوروزهاشونوباغم وغصه گذروندن وغیرازمریضی و پیری چیزی واسشون نموند.
واقعا بچه هابیایم ازامروزهممون تصمیم بگیریم زندگی کنیم،به خودمون برسیم،هر اتفاق بدی میفته فقط به این فکر کنیم چه غصه بخوریم یانخوریم میگذره پس بزاریم بگذره و تموم بشه،بخدا وقتی پدرم تصادف کرد فقط غصه خوردیم ومشکلاتمونوزیادکردیم،الان مریض شدیم داغون شدیم،دیگه مثل روزهای قبل نمیشیم

3 Likes

دقیقا
کاش هممون اینو یاد بگیریم
همیشه شاد باشی عزیزم :rainbow::heartbeat:

3 Likes

ابجی وقتی عشق و دوست داشتن یکطرفه باشه زندگی سخت میشه هرچی میگذره ولی الان من خودم تنها نیستم یه طفل معصوم هم داره عذاب میکشه باهام یجا
ارزوم اینه ک صبح بلندنشم:blush::sob:

2 Likes

اتفاقا من میفهمم چی میگی و درکت میکنم ولی بازم در عین حال زندگی ادامه داره اره سخته آدم میشکنه ولی عادت میکنه و یاد میگیره ک بگذرونه

2 Likes

من نمیتونم الان عذاب وجدان دارم ن برا خودم و زندگیم برا بچم گناه داره چرا باید تو این دنیای کثیف من پا بزاره :sob::pensive:حالم بده ناشکری نمیکنم ولی کاش یکی منو از ته دل دوست داشت کاش شوهرم قدر میدونست کاش میفهمید الان ک حالم بده و مریضم بهش نیاز دارم

1 Likes

هیچ چی بی حکمت نیست حتما تو این بارداریت هم حکمتی هس زود نا امید نشو

2 Likes

ان شاءالله چون واقعا به ارامش روحی نیاز دارم

2 Likes

انشاالله

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.