چرا هیچ چیز تو این دنیا عادلانه نیست 😭

مرسی گلم من فرزند طلاقم مادرمو خیلی وقته ندیدم و ندارم :sob:

2 Likes

عیبی نداره گلم زنده یا مرده وقتی نیست انگار مرده :sob::pleading_face:

3 Likes

او من فکرکردم فوت کرده
مادرشوهر منم‌وقتی بچه هاش کوچیک بودن ولشون کرده رفته.برادرشوهرم‌نوزاد بوده.مادربزرگ ۵۰۵سالش سینه هاش شیرر میاد میده نوش میخوره

1 Likes

پدرت کجاست؟

1 Likes

فدات بشم الهی انشالله نینی دار میشی جای همه رو برات پر میکنه

3 Likes

۵۵ساله

1 Likes

کاش همه چیز عادلانه تقصیم میشد.

عیبی نداره گلم :rose:برام فرقی نداره

1 Likes

شوهرم یه شاگرد داره باورتون میشه گشنه میاد .:sob::sob::sob:وقتی میبینمش دلم‌خون‌میشه.
اونوقت پسرای خواهرشوهر آنقدر میخورن که ۱۰۰کیلو شدن.
پسر انقد درس خون و زرنگه ولی مجبوره کارکنه .حالم خرابه براش

1 Likes

پدرم هستن زنده سالم تو همین شهری که دارم زندگی میکنم ولی دوستش ندارم چون باعث جدایی منو مادرم 99درصد :sob:وهیچ وقت ازش محبت ندیدم :sob:

1 Likes

مرسی عزیزم :rose:

2 Likes

آهان :sweat_smile:تعجب کردم یه لحظه

1 Likes

ای بابا.خانواده ی پدریم یکبار سراغمون نگرفتن بگن بریم ببینیم دخترمون کجاست گششنست تشنست
الان که سر خونه زندگیه خودمم امدن‌ سراغم.منم بیرونشون کردم

1 Likes

هی چه بد واقعا همه چی واژگونه خیلیا لیاقت خیلی چیزارو ندارن خدا میده بهشون همه چی خیلیا حقشون یه چیز دیگست اینه وضعیت:sob:

1 Likes

خانواده پدر من خیلی آدما دورنگین واصلا یکرنگ نیستن پشت سر حرف میزنن غیبت میکنن تو روت خوبن تازه توروتم غلط زیادی زیاد میکنن دیگ قابل تحمل نیستن برام کات کردم باهاشون با خانواده مادرم کاری ندارم:disappointed_relieved:

1 Likes

عزیزم خیلی چیزایی بدی که اتفاق میفته رو نباید بندازیم گردن خدا. خیلی اتفاقا بخاطر انتخاب اشتباه خودمونه یا روش زندگیه اشتباه خودمون. پدر ومادرت جدا شدن واقعا متاسفم عزیزم ولی انتخاب خودشون بوده خدا معیارهایی داده گفته با این معیارا ازدواج کنین خیلیا راهی که خدا گفته رو پیش نمیرن وبه بن بست میرسن بعد میگن چرا زندگیه من خوب نیست عدالت خدا کجاست. یا خیلی از نازایی ها بیشترش بخاطر روش غلط زندگیه خودمونه اوناییم که دلیل خاصی نداره مثل باردار نشدن من قبلا الان که بچم بغلمه واقعا تازه بهش رسیدم که اونموقع واقعا موقعش نبود وخدارو بابتش شکر میکنم. اینهمه هم نعمت که حتی بخوای بشماری نمیتونی خیلی زیاده خیلی

2 Likes

ان شاءالله هم به زودی دامنت سبز شه عزیزم بهترین اتفاقا برات بیفته

1 Likes

من خیلی داغونم تو مدت ۶ ماه ریزش مو پیدا کردم

1 Likes

اووووخییی الهی

:pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face:

فدای دلت بشم آتی جون

هیییییی چی بگیم از سرنوشت:neutral_face::neutral_face:

ایشالا یه تو دلی میاد بغلت
زندگیت پر از آرامش بشه
به حق بانوی فاطمه زهرا

:green_heart::green_heart::pray::pray:

1 Likes

دیشب عصبانی بودم الان میفهمم خیلی چیزا واقعا تقصر خدا نیست تقصیر دنیاست تقصیر خودمونه اما خدا نخواد برگی از درخت میوفته خیلی وقتا میتونست جلو خیلی چیزارو بگیره و سرنوستمو تغیر بده

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.