چرا هیشکی جواب نمیده 😕😕😕

سلام دوستان
من پریود هستم اما نه دردی دارم نه خونریزیم زیاده نه هیچ نشانه ای از پریود داشتم قبلش. خونریزی خیلی کمه رنگشم سیاهه :confused: چرا؟

:neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face: سیاه یعنی چی لختس؟؟؟

نه رنگش سیاهه

لابدعفونت دارین،دردش هم عادیه منم یه ماه کلی دردداشتم ویه ماه اصلا

1 Likes

عزیزم خب اگه نگرانی برو دکتر من که رنگ سیاه ندیدم ولی انشالله که چیزی نیست

1 Likes

عزیزم مشکلی نداره منم مثل تو بودم قبلا .تو خیلی حس میکنی سیاه بودنشو ولی در اون حدم نیست یکم غلیظه که حس سیاه‌ بودن میکنی شایدم عفونت داری دوست داری به دکتر مراجعه کن ولی بنظر من عادیه‌چون منم قبلا اونجوری میشدم هر ماه یه رنگ بود قهوه ای سیاه‌ یبار قرمزه‌قرمز من همش میترسیدم .البته اینم بگم چون غلیظه و تو نوار بهداشتی یا پد یا هرچی که باهاش پریودی استفاده میکنی میمونه رنگش غلیظ میشه تو فکر میکنی سیاهه.اکثرا میگن پریودی یه خون کثیفه‌که باید دفع بشه‌حالا یه ماه امکان داره از سیستم بدنت یا غذاهایی که خوردی رنگ پریودت عوض بشه اینم ملاکه.ولی دوست داری برو‌دکتر یه سوالم بکن ازش

سلام عزیزم

شما تو اقدام به بارداری هستید؟

سلام .نه

مرسی عزیزم

احتمالا اختلالات هورمونی باشه، بهتره اگر باز هم اتفاق افتاد به پزشک مراجعه کنید و آزمایش های مربوطه رو بدید

باشه ممنونم❤

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.