چرا من باردار نمیشم

سلام،من 11 ماهه که اقدام به بارداری کردم تمام آزمایشات لازم رو هم خودم هم شوهرم انجام دادیم اوایل شوهرم مشکل مورفولوژی و حرکت اسپرم داشتن ولی با دارو رفع شد.خودمم با داروهای محرک تخمدان فولیکولام رشد میکنه.همه تلاشی کردم اما نشده.خستم از این انتظار.کسی هست راهنماییم کنه؟

سلام بهار جان.
خودت و همسرت چند سالتونه؟ چند سال ازدواج کردین؟
عزیزم نگران نباش. ان شاء الله که بزودی باردار میشی.
شما درمانتونو انجام دادین. یکم ب خودتون زمان بدین.

سلام عزیزم.هر دو 30 سالمونه و 1ساله اقدام به بارداری کردیم.4ساله کلا ازدواج کردم.خیلی منتظر بچم واقعا عاشق بچم.اوایل میرفتم دکار چون دلم خیلی پسر میخواست نمیدونم شایدم خدا قهرش گرفته.ولی واقعا عتشق بچه پسرم😔

سلام عزیزم حتما حکمتی هست استرس اصلا نباید داشته باشی خداهروقت بخواد بهت میده

1 Likes

موقع رابطه فکر نکردن به نتیجه و لذت بردن از رابطه خیلی تاثیر گذار هستش
امیدوارم زودتر باردار بشید :pray:t2: :crossed_fingers:t2:
بهش فکر نکنید ( میدونم خیلی سخته ) و شاد باشید و از زندگی لذت ببرید برای خودتون برنامه درست کنید که فکرتونو بگیره کلاسی چیزی
:rose:

امیدوارم زودتر باردار بشم و همه منتظرا دامنشون سبز بشه

مرسی عزیزم.حتما یه سرگرمی برا خودم جور میکنم تا کمتر اذیت بشم

1 Likes

واقعا سخته آدم بهش فکر نکنه بنظر من اصلا نمیشه

1 Likes

واقعا نمیشه.بخصوص اینکه طولانی هم بشه این انتظار

1 Likes

به نظر من اینکه سرگرمی که دوسش دارید و انجام بدید خیلی کمک میکنه و همش خودتون مجبور کنید در مورد اون سرگرمی فکر کنید هر چی میتونه باشه
کم کم مغز یاد میگیره
تمرین کنید
ارزو میکنم زودتر باردار بشید
@u240241
@u227234
و همه خانمی های عزیزی که منتظر هستند :rose:

عزیزم اصن نباید بهش فک کنید من پارسال بارداری ناموفق داشتم یکسال اقدام نکردم تا 3 ماه پیش اقدام کردیم نشد به خودم گفتم بخاطر اوندفعه دیگه فک نکنم باردار شم کلا بیخیال شدم ماه پیش رفتم باشگاه ثبت نام کردم یه هفته سنگین ورزش کردم چون دیگه فکر بچه رو از سرم بیرون کرده بودم چون پارسال خیلی سختی کشیده بودم یه هفته پیش در کمال ناباروری وقتی که اصن انتظارشو نداشتیم دیدم باردارم. اصن نباید بهش فک کنی. انشاا… به زودی دامنتون سبز میشه استرس وارد نکن به خودت که خودش یه مانعه

3 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.