چرا من انقدر خونسردم

خدایا چرامن انقدرادم بی احساس و بی عاطفه و خونسردیم ازخودم بدم میاد ازین رفتارام خسته شدم شوهرم ازم سرد شده میترسم بچمم همینطور بشه كمك كنین خاهشا

3 Likes

خوبه که خونسردی.

کاش منم جای تو بودمو بلد بودم
رمز موفقیتتو به منم بگو

2 Likes

ملت قرص آرامبخش میخورن که خونسرد و آروم بشن،خیلی خوبه که
عوضش من تو همه چی هول و استرسیم

5 Likes

میخای حرص بخوری غصه چیو بخوری پیرو مریض شی
کاش منم عین تو بودم

3 Likes

چون خدا دوستت داره و بهترین نعمت رو بهت داده

2 Likes

لایک به جواباتون واقعا یکم از خونسردیت بهم بده

1 Likes

اینجوری كه فكرمیكنی نیست عزیزم خیلی ضربه هاخوردم بخاطر خونسردی و بیخیالی بیش از حدم مادربزرگم فوت كرده بود خبر فوتشو كه شنیدم گرفتم خابیدم شوهرم اومد دید خیلی بد شد فكرمیكنه عقلم كمه كه اینكارا رو میكنم انقدر نسبت به یه سری مسائل بی تفاوتم

3 Likes

بدترین چیز دنیاست بی تفاوتی و بیخیالیم داره زندگیمو ازهم میپاشه شوهرم داره سرد میشه ازم خروقت شوهرم مریض میشه هیچكاری نمیكنم اصلا نمیدونم چكارباید بكنم اینجورمواقع اونم دیگه مثل خودم رفتارمیكنه وقتی مریض میشم عین خیالشم نمیاد

1 Likes

اینکه خونسردی نیس ،بی احساسی :grin:یا مامان بزرگتو دوس نداشتی

1 Likes

همون بی احساسم هستم دقیقااا
یه وقتایی خاستم تظاهر كنم به یه چیزایی ولی متاسفانه لو رفتم شوهرم میگه خیلی بی عاطفه ای

1 Likes

بچه داری؟نسبت به اون چطوری؟

نسبت به اونم حس میكنم اونجوركه باید نیستم دركل احساساتم كمه خیلی

1 Likes

عکس پروفایلت که خیلی عاشقانه اس،نمیدونم چی بگم :neutral_face:اخه فک نکنم زورکی بشه احساسات کسیو شعله ور کرد:grin:

نه احساساتی میشم نه ناراحت میشم نه خیلی خوشحال میشم نمیدونم چرا همچین ادمیم من

1 Likes

محافظه کاری؟درونگرایی و توداری؟دوست صمیمی داری؟

جالبی:grin::grin::grin::grin:

محافظه كارمنظورت چیه عزیزم؟
درونگرا نیستم اصلا
دوست صمیمی دارم چنتایی
شوهرم برعكس من خیلی ادم دلسوز و بامحبت و احساساتیه خیلی خوب درك میكنه ولی من هیچكدوم ازینارو ندارم اوایل ازدواجمون تظاهرمیكردم بهشون ولی بعدا نتونستم

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy:

منظورم از خونسردی بی احساسیه

1 Likes

جوری که کارا و تصمیمات مهم رو به کسی نگی،یا اینکه کاری انجام میدی زیاد سبک سنگینش کنی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.