چرا عاشق نمیشم 😕😐

اصلن هیچ پسری تاحالا نبوده که بهش احساسی داشته باشم یا ازش خوشم بیاد یا حتی روش کراش بزنم :neutral_face: اونوقت دوستام روزی سه چهار بار شکست عشقی میخورن و دوباره عاشق میشم و دوباره شکست عشقی میخورنو…
چرا من عاشق نمیشم پس ، شما چیکار کردن عاشق شدین :confused:
من چیکار کنم عاشق شم :joy_cat::neutral_face:

8 Likes

لابد وقتش نشده به موقعش همچین عاشق میشی که…

1 Likes

فک نکنم هیچ وقت از کسی خوشم بیاد :confused::confused:

وقتش نشده ، به نظرم بی خیال باش و به این چیزا فکر نکن ، از زندگیت لذت ببر ، اونیکه سرنوشت قراره جلو راهت بزاره خودش خود ب خود میاد ،

2 Likes

صبر داشته باش آدمش هنوز نیومده

1 Likes

بهتر که نمیشی
چیه عشق اه:unamused:

1 Likes

عشق موهبت الهی
آدم یبار واقعی عاشق کسی که یه رو نیمه گمشدش بودواون زمان میشه تموم پیداشدش میشه
انشاالله تومناسب ترین زمان معشوقت(عشق زمینی) پیداکنید هرچندهمه ماعاشق واقعی ومعنوی خداییم:heart_eyes:
انشاالله تموم عاشقاومعشوقابهم برسن:heart_eyes:

1 Likes

عزیزم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

اونایی ک روزی سه بار عاشق میشن فردا شکست میخورن عاشق نیسن
یجورایی خوششون میاد از طرف بعدا میفهمن طرف دوسشون نداره یا مناسبشون نیست تو دوروز نظرشون عوض میشه
عشق واقعی رو هیچ چیز نمیتونه سرکوب کنه

2 Likes

من تو مجردی هی عاشق و فارغ میشدم :joy::joy:🤦🤦
البته متوهم بودما، وارد رابطه هم هیچوقت نشدم.

1 Likes

تو مجردی منی دقیقا:sunglasses:

1 Likes

بعضی وقتا همزمان رو چن نفر کراش میزدم :joy::joy::joy:
خدا رحم کرد اهل دوستی نبودم :sweat_smile::sweat_smile: وگرنه معلوم نبود چی میشد :roll_eyes:

1 Likes

یبار پیش رفتم و از همکلاسیم خواستگاری کردم :confused:

اتفاقا خیلی هم خوبه مدل دوستات اشتباس بیشتر هوس تا عشق همین جور بمون تا خدا خوبش رو‌سرراهت بزاره

2 Likes

آدم یه بار عاشق میشه
اونایی که هر دیقه میگن عاشق شدیم عشق نیست وابستگیه اسمش و میزارن عشق

2 Likes

از پروفت خوشم میاد حس مثبت میده به آدم

1 Likes

انشاالله ک توام یکی پیدا میکنی عاشقش میشی از زندگیت لذت ببر خوش باش بگرد برا خودت گلم

1 Likes

چون سردار سلیمانی چهره اش ارامش بخش

1 Likes

من عشق واقعی رو با شوهرم تجربه کردم نفسم به نفسش بنده اونا عشق نبود سرگرمی بود. از همکلاسیم تو کارشناسی خوشم اومد ازش خواستگاری کردم خوب شد باهاش ازدواج نکردم بچه خوبی بودا ولی من فقط با شوهرم خوشبخت میشدم

1 Likes

عشق خودش اتفاق نیفته نیازی نیست دنبالش بگردی عشق واقعی اگر باشه یکبار برای همیشه هستش دوستات تنوع طلبن ‌‌یهنوع هوس زود گذره فقط ک‌هی ول میکنم :grin:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.