چرا رابطه جنسی در زندگی زناشویی مهمه؟

به نظر شما دلیل مهم بودن رابطه جنسی بین زن و شوهر چیه؟؟
من راجبش تو گوگل تحقیق کردم ولی تجربیات شمام واسم خیلی مهمه :hibiscus::hibiscus:

4 Likes

چون بینشون محبت برقرار میکنه

3 Likes

دوست داشتن عشق

1 Likes

ممنون از جوابت عزیزم

چون علاوه بر اینکه خیلی فواید داره باعث ترشح هورمون اکسی توسین میشه که همون هورمون عشق :relieved:

8 Likes

عه واقعا :heart_eyes::heart_eyes::thinking::thinking::heart_eyes: خب خبببب

2 Likes

چون حال میده :sweat_smile:

17 Likes

بعله :relieved:
فوایدشم
بهبود حس بویایی
کاهش ریسک بیمارهای قلبی
کاهش وزن و تناسب اندام
افزایش هورمون تستوسترون
کاهش افسردگی
تسکین درد
سرماخوردگی کمتر
کنترل بهتر مثانه
دندان های سالم تر
سلامت پروستات
افزایش جریان خون
افزایش طول عمر

12 Likes

چون اگ نباشه ازدواج معنایی نداره

3 Likes

چون رابطه جنسی سالم و بی دغدغه یکی از دلایل ازدواج مخصوصا واسه مرداس درواقع یک نیازه ،وباعث افزایش محبت بین زوجین میشه

7 Likes

اینهایی که دوستان گفتن درست اما لذت جنسی یک غریزه است که باعث میشه زت و مرد به هم کشش پیدا کنن و اصلی ترین دلیل واسه ازدواجه و بدون اون هیچ راه دیگه ای واسه یکی شدن و رسیدن به غریزه ی ادامه ی نسل که یکی دیگه از غرایز اصلی تمام موجوداته نیست

7 Likes

این حس و میل جنسی فقط در انسان ها به این حد از کمال رسیده که کسی بخواد و بپذیره شخص دیگه ای رو در تمام مراحل زندگیش شریک کنه وگرنه بیشترموجودات و حیوانات برای جفت گیری فقط بهم نزدیک میشن و فصل و زمان مشخصی داره

4 Likes

و فقط انسان و گروه کمی از موجوداتن که می پذیرن تنهابا یک نفر جفت گیری کنن
مثلا توی یک گاوداری یا موسسه دامپروری ممکنه در بین ۱۰۰ راس دام ۹۰ درصد ماده و ۱۰ درصد نر باشن
وگاهی اوقات برای یک گله دام فقط یک نر یا قوچ استفاده می کنن
درصورتی که انسان ها رو خدا جفت آفریده و اکثر فرهنگها هم تخطی از این مسئله رو خیانت می دونن

3 Likes

فقط عاشق جواب تو شدم :joy::joy::joy: دقیقا همینطوره :ok_hand:t2::ok_hand:t2:

3 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

اگه یه زن و یه مرد زیر یه سقف باشن نفر سوم شیطونه :smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp:

6 Likes

من برم بدم بیام:walking_woman::walking_woman:

11 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 Likes

چون خیلی حال میده:grin::heart_eyes:

3 Likes

عشق میاره
به هم کشش پیدا میکنن مثلا اگ بخوان چن روز قهر باشن شاید خودشون تحمل کنن ولی …تحمل نداره:grin:

5 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.