چرا درد زایمانم نمیگیره

حتما گلم.ایشاله به خواسته دلت برسی

1 Likes

ممنونم .
ان شاالله:rose::rose:

عزیزم من اولین درد رو که حس کردم.بعدش لک خون دیدم…انشاءالله امشب دردت میگیره
خیلی هیجان انگیزه

من اول لک خون دیدم.دعا کن دردام شروع بشه .دیگه از سنگینی و خارش شکم دارم میمیرم

1 Likes

سلام عزیزم انشاءالله ب سلامتی و راحت زایمان کنی،،،اگه یادت موند دعا کن ماهم زایمان راحتی داشته باشیم، من الان36هفته ام

1 Likes

عزیزم ارغوان حون درست میگن. منم دقیقا دخترم هفته ۴۱ دنیا اومد.
در مورد لکه خون حتما با دکترت مشورت کن یا اگه میتونی برو معاینه شو.
ممکنه دهانه رحمت یکم باز شده باشه.
سعی کن پیاده روی کنی.
میگن دوش حمومم خوبه

فکر کنم رفتی بیمارستان انشاءالله

سلام گلم منم برارایمانم هیچ دردی نداشتم 39 هفته و پنج روزم که بود دکترم گفت امشب نزدیکی داشته باش 2شب پشت سرهم نزدیکی داشتم کیسه آبم پاره شد دهانه رحمم باز شد

1 Likes

سلام دوستان.دیشب رفتم بیمارستان .ی معاینم کرد خیلی ترسیدم.گفت این دهانه رحمت نرم شده ولی باز نشده.بچه هم ی کم درشته.نوار قلب بچه رو هم گرفت.گفت برو خونه فعالیت داشته باش دردت گرفت بیا.زایشگاه رو دیدم خوف ورم داشته:persevere::persevere::persevere::persevere::persevere::persevere:

انشاالله که به سلامتی دنیا میاد خدا نگهدار جفتتون باشه زایمان راحتی داشته باشی به امید خدا برا منم دعا کن دوسم.:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

سلام عزیزم.
خب خداروشکر.
کارایی که بچه ها گفتن انجام بده.
نترس ، به این فکر کن که بعد ۹ ماه ، کوچولو شیرینتو تو بغلت میگیری.
الهی که زایمانت راحت باشه و نینی جان رو سالم بغل بگیری

1 Likes

ایشاله شما هم به خواسته دلتون برسید.برا همه دعا میکنم

1 Likes

فدات عزیزم

1 Likes

من سر پسرم دکتر گفت دمنوش گل گاو زبان بخور دردات شروع بشه منم هرروز و هر شب یک لیوان بزرگ میخوردم دوروز بعدش دردام شروع شد

عزیززززم استرس نداشته باش گلم اصلا نترس سوره انشقاق زیاد بخون واقعا تاثیر داره.ـ

1 Likes

گفتیم زود نرو که…
باید وقتی میری انقدر رد داشته باشی که هیچی رو نبینی و فقط بخوای زودتر دنیا بیاد :blush: :smile: :smile:

خب لکه بینی داشتم ترسیدم گفتم خدایی نکرده بچه مشکل نداشته باشه

2 Likes

اسما جون روز زایمانم میشه بخوری؟
چند ساعت درد کشیدی؟

1 Likes

اره عزیزم حتی روز زایمان دمنوش زعفران عالیه. من سر پسرم یک هفته درد کشیدم دردامم منظم بود هرروز میرفتم بیمارستان معاینه میشدم اما رحمم باز نشده بودتا روز،هشتم که هرچی زور زدم پسرم نیومد و مجبور شدن سزارین کنن

1 Likes

ممنون عزیزم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.