چرا درد زایمانم نمیگیره

سلام.۳۹ هفته و ۶ روزمه ولی هیچ دردی ندارم.خیلی عصبی شدم .به نظرتون چکار کنم درد زایمانم شروع بشه

1 Likes

سلام عزیزم
پیاده روی کن
از پله بالاپایین برو
خیلی تاثیر داره
استرس هم نداشته باش اصلا
ایشالا زایمان راحتی داشته باشی :heart_eyes:

2 Likes

مرسی عزیزم.دیکه کلافه شدم

1 Likes

عزیزم حتما حرکات جنین رو چک کن.
دیگه آخرشه یکم صبرو تحمل کن بدنیا میاد.
پیاده روی کن خیلی تاثیر داره
انشاالله به زودی بغلش میکنی :heart_eyes:

کلافه نشوووووو

مرسی عزیز دلم.الان ی لکه قرمز صورتی دیدم به نظرتون برم بیمارستان یا ن؟ولی هیچ دردی ندارم

:wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:

1 Likes

عزیزم این یکی از نشونه های زایمانه یعنی شما نهایتا خیلی دیر بشه تا 3 روز آینده زایمان میکنید.
اگه دردای زایمانتون شروع نشده نیازی نیست.
ظرف 3 ساعت تا 3 روز آینده دردای اصلی شروع میشه و زایمان میکنید

تو اینترنت مطلب راجع به خون بلادی شو بخونید
Blody show
اگه لکه که دیدید شبیه خلط بوده همینه.لزجه

عزیزم حتما برو بیمارستان چک بشی از هیچ لکی خصوصا خونی تو بارداری نباید به راحتی رد بشید. احتمال ابنکه تو هفته اخر نی نی پی پی کنه هست و این خوب نیست برید معاینه بشید حتما احتمال داره بامعاینه ام رحمتون باز بشه

سلام عزیزم شربت زعفرون غلیظ بخور میگن خیلی تاثیر داره انشاالله که زایمان راحت داشته باشی سوره ی انشقاق هم بخون

مرسی از همتون.خیلی اضطراب دارم.تو رو خدا برام دعا کنید.

1 Likes

شربت زعفرون سعی کنید زیاد نخورید چون باعث میشه جنین مکنیوم دفع کنه.معمولا وقتی دردا شروع میشه پیشنهاد میکنن شربت زعفرون خورده شه

2 Likes

توکل به خدا
ایشالا زایمان راحتی داری
طبیعی هستی عزیزم؟؟؟؟

سلام من دخترم تو41هفته بدنیااومد زیادنگران نباش فقط ازموعد سونوکه تاریخ زایمانت گذشت باید هرروزدرمیون بری بیمارستان تابررسی بشه قلب نی نی …عجله نکن میاد من 5شنبه وجمعه اخرینی همون تاریخ زایمانم روزی4-5ساعت راه میرفتم زیاد افاقه نکرد تا زمانش فرانرسه وخدا نخاد نمیادکه بالاخره دخترمن یکشنبه اومد امازایمان راحت بود چون خیلی پیاده رویی کرده بودمم

2 Likes

ممنون.اره طبیعی

2 Likes

خدا برات نگهش داره.برا منم دعا کن

1 Likes

ای جاااااااانم بسلامتی خانمی.نگران نباش ان شاالله زودتر میاد.
میگن وقت زایمان گناهات میریزه و دعات مستجاب میشه توروخدا منو یاد کن خیلی حاجت مهمی دارم فداتشم😘

1 Likes

خدا حفظش کنه دخترتون عزیزم قدمش با خیر و برکت باشه ان شالله

1 Likes

به سلامتی زایمان کنی عزیزم
اصلا خودتو نباز تا میتونی ارامشتو حفظ کن که ان شالله یه نی نی صبور داشته باشی به امید خدا
خون دیدی هم با دکتر ت صحبت کن حتما راحت از روش نگذر ان شالله نشانه های زایمان

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.