چرا جواب مثبت نمیشه؟

سلام . چرا در ماه اول وقتی اقدام به بارداری میکنی جواب مثبت نمیشه ؟؟؟

عزیزم برای من همون ماه اول مثبت شد

1 Likes

چه ربطی به ماه اول داره اخه دختر :smile:

من سرچ کردم میگن ماه اول احتمال مثبت بودنش کمه

من یک ماه اقدام کردم مثبت نشده و امروز پ شدم.:confounded:

هرماه ۲۵‎٪ احتمال داره باربشی
یکی ماه اول یکی بعد دوسال

1 Likes

فدای سرت توکلت ب خداباشه

1 Likes

امیدم به خداس.مرسی عزیزم

1 Likes

منظورت منم؟؟؟ اگر به منه که من سر پسرم توماه اول اقدام کردیم همون ماهم باردار شدم دیگه پری نشدم

نه عزیزم
با سوال کننده بودم

1 Likes

عزیزم من یک سال بیشتره تو اقدامم :neutral_face:

ایشالله همه به آرزوشون برسن.

سلام عزیزم
شما تا یک سال فرصت دارید تلاش کنید، همون طور که محیا جان فرمودن شانس بارداری فقط 25 درصده پس نباید ناامید بشید. اقداماتی که لازمه انجام بدید اول از همه مراجعه به پزشک و انجام آزمایشات مختلف هست. بعد باید ورزش منظم و تغذیه سالم داشته باشید و در بازه تخمک گذاری نزدیکی کنید و مهم تر از هر چیز نداشتن استرس هست. انشالا به زودی نتیجه بگیرید.

1 Likes

چرا هر ماه فقط ۲۵ درصد احتمال وجود داره؟ :thinking:

خوب دیگه تخمک خانم شرم و حیاش زیاده هر اسپرمی رو که قبول نمیکنه . میگرده اگر از کسی خوشش اومد قویلش میکنه :wink::kissing_heart:

1 Likes

وقتی تو زمان تخمکگذاری اقدام بشه و زن و مرد هم سالم باشن باز هم احتمال ۲۵ درصده ؟

:joy: :ok_hand: ناقلا

بله عزیزم، در صورتی که همه شرایط مطلوب باشه فقط 25 درصد احتمال بارداری هست. اگر استرس داشته باشید یا هر مشکل دیگه ای باشه این احتمال کم میشه

سلام من بيشتر از شش ماه جلوگيري ندارم ولي باردار نميشم چرا😞

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.