چرا بقایای من دفع نمیشه؟

قلب جنین ک وایستاد دکتر بهم ۱۰ تا قرص میزوگلندین۲۰۰داد هر دوساعت بزارم زیر زبونم خیلی خونریزی کردم بعد تو سنو مشخص شد بقایا مونده باز قرص متیل ارگونوین داد ۴ روز هر ۸ ساعت بخورم بازم سنو دادم گفتن دفع نشد بازم۶تا قرص میزو گلندین داد بازم سنو باز گفتن دفع نشده بازم ی سرم داد ک توش ی امپول ریختن با ۱۰ تا قرص متیل ارگونوین گفت اینو استفاده کن با فشار میاد بیرون فلن ک چیزی نیومد همش ی خونریزی کمی دارم ولی لخته اینا هیچی نیست بنظرتون چ کنم؟:pensive::pensive:

1 Likes

اگر نشه برات کورتاژ میکنن،کاش همون اول کورتاژ می کردی؟

1 Likes

ای بابا اخه من بچه ندارم میگن ممکن تو کورتاژ ب رحم صدمه وارد بشه اونوقت بدبختی میشه خودمم موندم همشم نگرانم

2 Likes

منم بچم شش ماهه بدنیا اومد بقایا موند کورتاژ کردن بلافاصله بچه هم ندارم،چاره ای وقتی نیست، این داروهام ضرر داره اینقدر زیاد استفاده میکنید و بی تاثیر هستش

2 Likes

درد داره؟

1 Likes

برا منم اینطوری بود با پریودیام دفع شد

2 Likes

اخه برامن انگار بررگ سایزش بعد همینطور خونریزی دارم از روز سقط قطع نشده تقریبا۱۳ روز میشه

1 Likes

من از سنو بقایا یر درنمیارم سایزش بزرگ؟

1 Likes

من بیهوش شدم بعدشم نه اصلا ،ولی الان زخم گرفتم احتمال میدن از اونه بعدشم باید سفکسیم بخوری تا عفونت نگیری

2 Likes

اگر کارت کورتاژ رسید یه دکت خوبببب پیدا کن اتفاقا اگه کورتاژ خوب باشه احتمال داره زودتر باردار بشی ولی خیلی مهمه دکترت

3 Likes

زخم چیه بیمارستان خصوصی بود یا دولتی

من همین دفع ایم ک قلبش وایستاد کلن ی بار اقدام کردم باردار شدم نمیدونم چرا اینجور شد.دکتر خودم تو بیمارستان خصوصی هست بنظرت خوب یا نچون من دکتر نمیشناسم ک کارشو دید باشم

1 Likes

بذار ی پریودم بشی بعد باز سونو کن اگه مونده بود کورتاژ کن
احتمال زیاذ با پریود دفع میشه بااین همه قرصی ک خوردی

من سه سال پیش سقط داشتم بقایا داشتم کورتاژ شدم
والان باردارم

1 Likes

اخه الان ۱۳ روز از سقطم گذشته از همون موقع تا التن هرروز خونریزی دارم پریودم کی میش یعنی؟

یعنی مشکلی پیش نیومد برات کجا رفتی برا کورتاژ

نه من واسه سقط رفتم بیمارستان همون قرص میزو گذاشتن زیر زبونم دفع شد ولی فرداش سونو کردن دکتر گفت باید کورتاژ بشی هرچقدر گفتم دارو بده گفت نه
کورتاژم کرد
بعدش مشکلی نداشتم فقط میترسیدم باردار بشم که امسال ناخواسته باردار شدم

1 Likes

نموند بچه

خودت این همه مدت صبر کردی یا باردار شدن سخت ممیش بعد سقط؟

1 Likes

نه میگم که من میترسیدم دوباره اون اتفاق برام بیوفته

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.