چرا بعضیا انقدر بد عکسن؟

واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

10 Likes

چهره ک صد درصد تاثیر داره
نور و فضاسازی
زاویه ی عکاسی
و مهارت عکاس

6 Likes

عع خوشحالم یکی شبیه خودم پیدا کردم:joy::joy::raised_hand:

3 Likes

برای بهتر شدنش باید چیکار کرد آخه
چهره م خوبه ولی تو عکسا شبیه مرغابی دوسر میوفتم.

4 Likes

من بدعکسم:expressionless: تو واقعیت خوبما بعد عکسمو میبینم حالم بهم خوره از خودم :confused:

2 Likes

:joy::joy::joy::joy:مرغابی دوسر سوژه ی جذابیه

1 Likes

مردم عکس میگیرن در و داف تر میشن اونوقت ما

2 Likes

به همون دلیل که ماها خوش عکسیم :sunglasses::sunglasses:

3 Likes

تو یوتیوب کلی کلیپ هست ک مهارت و ترفند های عکاسی رو ب اشتراک گذاشتن

1 Likes

دقیقا یعنی من ناامید میشم از زندگی جدیدا خودم میزنم بیخیالی میگم هر چی هستم دیگه ولی عکس نمی‌گیرم:joy::joy::joy:

1 Likes

منم
مظلومم و غمگین

1 Likes

یه کلیپ بود یه دخنره عکس میگرفت پسره اومد گفت با دوربین ۴۰ پگاپیکسلس از عنم عکس بگیری شبیه نوتلا میشه
بلانسبت:joy:
خب ماها یا بلد نیستیم قشنگ عکس بگیریم یا نمیدونم منم خیلی بد میشم تو عکسا:no_mouth:

3 Likes

پز نده:broken_heart:

1 Likes

لینک بده یا چندتاشونو بگو بی زحمت

من شونصد تا عکس میگیرم پونصد و ۹۹ تاشو پاک میکنم اون یکیم بش ور میرم میبینم درست بشو نیست پاکش میکنم

5 Likes

نمیدونم چرا هرچی کیفیت دوربینا بیشترشد کیفیت چهره من اومد پایین تر شایدم دوربینا توانایی ب تصویر کشیدن این حجم از زیبایی رو ندارن:no_mouth::joy:

3 Likes

اتفاقا هرچی کیفیت بالاتر بیشتر لک و جوش اینارو مشخص میکنه

2 Likes

چقد تو منی:joy::joy::joy::joy:

1 Likes

ولی خدایی من از عکیام خوشگلترم ولی بعد عکس نیستم :sunglasses::sunglasses:

3 Likes

مثلا برا سلفی گرفتن
ی زاویه ای رو پیدا کن ک بینیت کوچیک و سربالا بیوفته
چشات درشت باشه و لبات کجوکوله نباشه همیشه چندتا عکس مختلف بگیر و بعدا ی خوبشو جدا کن
برا زیبایی بیشتر ی ته آرایشی هم داشته باشی خیلی خوبه پوستت صاف و بدون جوش باشه زیر و بالای چشمات سیاهی نباشه رنگ لبات بیحال نباشه و خوشرنگ باشن تمیزی و مدل مو هم خیلی مهمه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.