چرا بعد از ۹ روز از پریود قبلی دل درد کمردرد دارم

سلام من دیروز مسقطی و خرمالو خوردم بعدش خوابیدم اما وقتی بیدار شدم سرگیجه داشتم که نمیتونستم راه برم دوباره خوابیدم بعد از یک ساعت بیدار شدم.بهتر شدم اما یکم سرگیجه داشتم چند ساعت بعدش دل درد و کمردرد مثل اینکه میخوام پریودبشم.من ۲۸ پریودم تموم شده.همیشه پریودم ۷ روزه بود اما این برج ۸ روز شد.

سلام عزیزم
احتمال داره از علائم تخمک گذاری باشه

من دوتا قرص دوفاستون و دوتا قرص مدروکسی پروژسترون هر شب میخورم.یعنی باردار میشم؟.یا مدروکسی پروژسترون مانع بارداری میشه

پریودامم نا منظم هست.تیروئیدمم کم کاره که دارم قرص مصرف میکنم.

خیر عزیزم مانع بارداری نمیشه نگران نباشید
اگر تیروئیدتون تحت کنترل نباشه مانع بارداری میشه. زیر نظر پزشک باشید انشالا به زودی نتیجه می گیرید

من دیشب از دل درد و کمردرد مردم.هیچ وقت اینجوری نشدم.زیر نظر پزشک هم هستم.ولی خیلی دلم میخواد زود باردار بشم

به امید خدا اگر:
استرس نداشته باشید
داروهارو سر وقت استفاده کنید
ورزش منظم انجام بدید
تغذیه سالم داشته باشید
در بازه تخمک گذاری نزدیکی کنید
به زودی نتیجه می گیرید :rose:

نگران نباشم زیر دلم و کمرم درد میکنه؟

اگر علائمی از عفونت ندارید فکر نمیکنم چیز مهمی باشه جای نگرانی نیست

نه.عفونت ندارم.

میشه تو این چند روز باردار باشی بعد گرمی جات زیاد بخوری که اینجوری بشی.؟

شما تازه قاعدگی تون تموم شده، بعید می دونم تخمک گذاری تون انجام شده باشه. سیکل تون چند روزه هست؟

۹ روزه پریودم تموم شده.یک شب در میون هم رابطه داریم.قرص دوفاستون و مدروکسی پروژسترون مصرف میکنم.

منظورم اینه که چند روز به چند روز پریود میشید
یعنی از اولین روز قاعدگی تا اولین روز قاعدگی بعدی چه قدر طول میکشه؟

من پریودم هام نا منظم هست دوماه نشدم تا قرص مدروکسی خوردم ۲۰ برج ۷ پریود شدم.۲۸ تموم شدم.الانم از روز ۱۱ پریودی تا ۱۰ روز بعدش باید مدروکسی پروژسترون و دوفاستون بخورم.تا تنظیم بشه

پس بعید می دونم تخمک گذاری انجام شده باشه و شما باردار باشید. بهتره فعلا استراحت کنید و به نزدیکی ها ادامه بدید
انشالا دل درد و کمر دردتون هم بهبود پیدا کنه. اگر ادامه دار بود و با استراحت خوب نشد به پزشک مراجعه کنید تا علت درد مشخص بشه

خیلی ممنون مرسی

خواهش می کنم عزیزم :rose:

سلام عزیزان لطفا راهنمایی کنید من این ماه آمپول hcg زدم امروز ۲۶ پریودی هستم و ۱۷ روز از زدن آمپولم گذشته و پریود نشدم یه جایی خونده بودم که اگه بارداری اتفاق نیوفته ۱۴ روز بعد آمپول پریود میاد که تا حالا نیومده ،پریروز آز بتا دادم منفی بود به نظرتون زود آز دادم یا نه رو همون منفی حساب کنم؟ ممکنه تبدیل به کیست شده باشه و اون کیست نذاره که من پریود بشم؟ در ضمن دوره هام ۲۶ الی ۲۸ روزه اس

سلام عزیزم
شما باید سونوگرافی انجام بدید تا ببینید علت این تاخیر چیه، احتمال داره کیست باشه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.