چرا اینقدر بدشانسم من

سلام‌… یه راهکار بدید‌…نمیدونم چرا اینقدر من بد شانسم بخدا‌…هرکاری شروع میکنم به سرانجام نمیرسه یا همش بد میارم‌…دیشب داشتم به خواهرم پیام میدادم شوهرم‌ از ظهر رفته هنوز نیومده‌ اشتباه دستم خورد‌ ارسال شد به شوهرم‌…شوهرم‌ شب اومد خونه باهام بحث کرد که تو آمار زندگی تو به خواهرت میدی …درحالی که من اصلا اهل اینکار نیستم وخیلی تو خودم می ریزم و مشاغل خانوادم بکسی نمیکم‌ اون روز فقط اتفاقی گفتم از شانسم‌ همون روزم‌ رفت واسه شوهرم‌…کلا همیشه بد شانسم هرجور اتفاقی واسم می افته که ضایع بشم‌…کوچکترین‌ کار اشتباه بکنم‌ خدا فورا آبرومند میبره‌…یه جایی گندش در میاد… موندم اینقدر بدشانسی‌ علتش‌ چیه‌…دیگه‌ مثل آدمای بی آزاده شدم‌…دلم خوش بود ازدواج کردم اومدم خونم از شانس بدم شوهرم‌ آدم عصبی از آب دراومد بااینکه اون خواهرام شوهر دارن ولی شوهراشون‌ خوبه من بدبخت شوهرم‌ ۴ماه بعد عروسی‌ رفت پیش بابام‌ ابرومو‌ برد‌ و غیبتمو‌ کرد‌…بابامم‌ رفت‌ به همه‌ گفت‌ جلو خانوادم‌ بی‌ ابرو شدم‌…همه‌ گفتن‌ تو بی عرضه‌ ای شوهر داری بلد نیستی‌…اینقدر بدشانسی آوردم که‌ اگه‌ بگم‌ یه طوماره‌
چیکارکنم‌…

4 Likes

بخدا هیچکس‌ اینقدر بد شانس‌ نیست مثل من

2 Likes

انقد به خودت تلقین نکن که بد شانسی

4 Likes

منم به شانس اعتقاد دارم
درسته خیلی وقتهاسرنوشت به دست خودمون ساخته میشه اما واقعاشانس هم خیلی تو زندگی تاثیرگذاره
البته تلقین هم بی تاثیرنیست

1 Likes

شوهرت چ خاله زنکه
بابات هم بدتر…
ببخشید اینجوری میگم ولی کارشون اصلا درست نیست گیریم شوهرت رفته گله کرده پیش پدرزنش دیگه بابات وظیفه ش نبود بره پیش بقیه بگه
باید حتی اگ اشتباهی هم کرده بودی اشتباهتو میپوشوند :neutral_face:
نمیدونم چی بگم
میدونم خودت اینارو میدونی
نمیدونم چرا گفتم ولی خرصم گرفت واقعا

3 Likes

نمیدونم‌ کجای کارم ایراد داره‌…اینقدر بد شانسی میارم‌

از پس هی تکرار میکنی بدشانسی کلا جذبش میکنی چند وقت این افکارو دور کن بجاش بگو خوششانسم از تهه دلت ببین چی میبینی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.