چرا اونایی که از لحاظ مالی ضعیفن....

ان شاءالله عزیزم سپاس از دعای خوبتون:kissing_heart:

نظر لطف ومحبت شماست :rose::rose::rose:

1 Likes

عاشقتم با این گفتنت :laughing:
نزدیک چهار تا بچن ینی چی؟
ینی سه تا ونصفی؟:smiley::sweat_smile::rofl:

1 Likes

زنه میتونه سکاشکی بره قرص بخره وقتی ک میدونه شوهرش همچین آدمیه ک بزور…

1 Likes

ههههه خیلی باحالی
خوشم ازت میاد
منم تعداد بچه های دوتا از خاله هام و ندارم بقول شما ،خیلی بدبخت بودن،اما همه درس‌خوندن و ب جاها خوبیم رسیدن و الان دکتر و … ولی خب چ فایده خاطره خوبی از بچگی ندارن؟…

آفرین کاملا درسته

1 Likes

:joy::heart:
اونا میارنش من غصه میخورم:neutral_face::joy:

1 Likes

خو اونی ک دستش ب دهنش میرسه فرق نداره تو گرونی باشه یا ارزونی:neutral_face:

1 Likes

ولی من بچه خیلی دوس دارم چنتااااااا اما خدا نمیده:cry: اون نداره پول خدا بهش چنتا چنتا میده نمیدونم تو حکمت خدا موندم:pensive:

2 Likes

عزیزم بالاهم خیلی توضیح دادم دیگه بیشتزازاین جای بحثی نیس گلم من مخالف گپ یاحرف شمانبودم من فقط گفتم بهتره بگین تواین گرونی بچه ی زیاد اوردن اشتباهه نه اینکه دیگه بیایم کسی رو که شاید واقعا اطلاع کافی نداره ازراه پیشگیری یا هرچی یاهم ناخودآگاه باردارشده به مسخره بگیریم وبگیم پول کان…نداره یاشایدهم نمیدونه چیه و… اینجور حرفا اشتباهه تومجازی چون شاید یکی ازهمین دوستان مجازی خدایی نکرده ازتوانایی مالی عقبن وهنوز فرزتدی هم ندارن اصلا باعث دغدغشون میشه دلشون میشکنه وشایدبرن باشوهرشون بحثشون بشه که اگه مثلا توپول داشتی کارداشتی الان ماهم حسرت خیلی چیزارو نمیخوردیم به هرحال موفق باشین چت خوش

عزیزم انشالله به حق باب الحوائج سه ساله خدا هرچه زودتر دامنتون روسبزکنه هیچ چیز خدا بی حکمت نیس

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.