چرا ال دی میخورم بهم میریزم؟

سلام به همه من بعد زایمانم تا ۴ ماه شیر میدادم و پریود نشدم وقتی پریود شدم ۱۰ روز طول کشید ماه بعدش پریود شدم و ال دی خوردم از روز هفتم قرص خوردن یعنی من از روز پنجم پریودم شروع به خوردن کردم و هفت روز بعدش لکه بینی شروع شد یعنی ۱۴ سیکلم تقریبا و ۱۸ سیکل بشدت پریود بودم و ۳۰ سیکل دکتر گفت عفونت داری و باید تنظیم بشی بهم کپسول داد خونریزیم بند اومد بمدت دوماه بعد پریود نشدم
و برام امپول پرژسترون نوشت دیگه ال دی نخوردم و گفپریود ک شدی بیا دارو میدمت متاسفانه رفتم و مطب نبودن مسافرت بودن منم چیزی نخوردم بازم دوماه طول کشید خبری از پریود نبود تا اینکه قبل عید پریود شدم و شروع کردم سیپترون کامپاند خوردم از روزی ک خوردم ۱ ماهه هنوز خونریزی کم دارم ۷روز اول پریود بود فقط ۵ روز پاک بودم
چراااا؟ تنبلی تخمدان دارم

سلام عزیزم
یکی از علت های بی نظمی قاعدگی تون همین تنبلی تخمدانه و یکی دیگه می تونه زایمان باشه
بهتره زیر نظر پزشک از دارو استفاده کنید تا انشالا همه چیز درست بشه

1 Likes

چشم ولی خود دکتر هم تعجب میکنه ک چرا با ال دی اینجور میشم همش برام سواله :sob:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.