چجور بخورم برای بارداری

ماست و لبنیات بخور اما کم

ببین مطلقا نباید هر چیزی رو ممنوع کنیم
لبنیات بدن لازم داره بخور اما زیاده روی نکن

ولی ترشی و نوشابه و شیرینجات و آب یخ ممنوع کن، اینا نخوریم بدن سالم تری خواهیم داشت

1 Likes

میگن سقط از خود زایمان بدتره ،همیناست
منم بعد سقط و کورتاژ تنبلی تخمدان گرفتم

آره خوبه تنظیم میکنه به شرطی که زیاده روی نشه ، در هفته دو بار بخور

من گه گاهی دم میکنم با نبات میخورم

1 Likes

دوبار خوردم بعد اقدام کردم ی بار منفی ی بار مثبت فک می کردم نمیشم بعد سقط حالا بتام ۵ بود بنظرتون مثبتم یا منفی؟

2 Likes

چی رو فکر میکردی نمیشی ؟؟

بتا بارداری ۵ ؟خب منفی میشه ۵ خیلی کمه

1 Likes

نه عزیزم دوباره انگار موندم بعد دو هفته از اون تیتر بتا بی بی چک زدم مثبت شده!
بنظرتون حامله ام؟
دفترچم دست دوستمه فردا میخام برم ی تیتر بتا بدم ببینم بتا اومده بالا یا کلا صفر شده:face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage:

1 Likes

که باز دوباره اینقدر زود حامله بشم میگم فکرش نمی کردم

1 Likes

خب بی بی چک زدی مثبت شده یعنی حامله ای دیگه
فوران دوتا خط افتاد ؟؟
اگه آره که حامله ای

آهان

بچه داری ؟؟

1 Likes

اره عزیزم بچه دارم و دوتا دختر خوشگل دارم

گفتم تا فرصت هست و اگه خدا بخواد ی داداش دستو پا کنم برا این گل گلابتونا:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

راستش فورا که خط ننداخت
یکم زمان برد حدود ۵ و ۶ دقیقه

1 Likes

عزیزدلم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
خدا حفظشون کنه
انشالله که خدا بهشون داداش کاکل زری بده ،الهی آمین :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

کاش اگه پول داشتین آی وی اف میکردی ابنجوری خیالت راحت بود۱۰۰ در۱۰۰ پسر میشه

1 Likes

انشالله که بارداری و پسر :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

فدات قلبم ابجی گلمی:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

واسه من تاثیر نداشت

1 Likes

:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.