چجوری به یکی نشون بدم نمیتونه باحرفاش ناراحتم کنه

حالاانگارمن بدبخت چی دارم:joy:
دارم باخودم کارمیکنم اجازه ندم کسی توزندگیم دخالت کنه

1 Likes

ان شاالله که اینطور نمیشه
الانم دیر نشده همین حالا تصمیم بگیر شاد باشی و واسه خودت و اونطور که دوسداری زندگی کنی
ان شاالله که خوشبخت باشی و بهترین زمان ممکن یه مادر قوی و شاد بشی

1 Likes

خوش بحالت عزیزم که اهنیت نمیدی من ازپس خودخوری میکنم خودم مرض میشم

1 Likes

نکن عزیزم
چندسال دیگه میفهمی که چقدر اشتباه کردی

1 Likes

ممنون بخاطرحرفات عزیزم:blush::blush:
تاجایی که بتونم زندگیموتغییرمیدم واسه خودم زندگی میکنم ن حرف دیگران:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

هییی:sneezing_face::sneezing_face::sleepy:

1 Likes

احتمالا به رابطه تو با خانواده شوهرت یا به رابطت با شوهرت حسادت میکنه
بعدم سقط طبیعیه خیلیا سقط دارن
من مامانم دوتا سقط داشته
مادر شوهرمم دوتا سقط داشته
خواهرمم یه سقط داشته
این یعنی واسه بچه دار شدن مشکلی نداری یعنی بچه دار میشین حالا یه چیزی شده یا یه غذایی خوردی ، وگرنه مشکلی نداشتی که باردار شدی

1 Likes

آفرین موفق باشی
تو هرچی شادتر و موفق تر باشی جاریت بیشتر حرص میخوره :wink:

1 Likes

به رابطم باشوهرم حسادت میکنه چون ازتعریفاش مشخصه هی میگه خوشبحالت شوهرت عصبی نمیشه خوش بحالت…

1 Likes

ممنون گلم انشالله بتونم محکم باشم دیگه:heart_eyes:

1 Likes

ولی هر وقت هر چی گفت اول به شوهرت بگو سریع بعدم از طرف هر کی حرف زد رو در روشون کن

من اگر یکی از اعضای خانوادش کوچکترین حرفی بزنن که تیکه و منظور توش باشه زودی به سوهرم میگم سریع میگه قطع رابطه و حتی شمارشونو بلاک میکنه .خانوادش اینو میدونن چون اینکارو کرده برا همین کلی حساب میبرن جرات ندارن به من حرفی بزنن:joy::joy::joy::joy:

1 Likes

ان شاءالله

چه خوب که شوهرت پشتته.شوهرمن خیلی خوبه ولی زودی یکم دعواشون میکنه بازمنو باهاشون اشتی میده :joy::joy:

1 Likes

وای چه شوهر باابهتی قدرشو بدون:joy::clap::clap::clap:
شوهرمنم همینجوری میکنه ولی مادرشوهرم عین دارومیمونه نمیدونم چیکارمیکنه شوهرم زوداروم میکنه:smiling_imp:

1 Likes

اره باید همینطوری باشی

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.