چجوری بفهمم

الهی الهی ،خدا برشون داره .متاسفم واسه شوهرت که زن و زندگی خودشو ول کرده فک میکنه بیرون ر ی د ن براش :unamused:

1 Likes

عوقم میگیره از همچین مردایی که فکر میکنن ج… های کوچه خیابون واسشون ر…دن
خدا یه همچین مردایی رو از روی زمین برداره ان شاالله
همون بلاهایی که مادرش خواهرش یادش میدن سر زن بیچارش بیاره همون بلاها سر مادرخواهرش بیاد جیگرش آتیش بگیره لااقل زن بیچاره هم یکم دلش اروم بشه ولی همیشه همچین مردایی خواهراشون بهترین زندکی رو دارن پس این چوب خدا کجاست واقعا :frowning::frowning::frowning:

1 Likes

میفهمه ی روز ک به تکیه گاه نیاز پیدا کنه دلش همدم بخواد درو براش باز میکنم میگم برو ور دل خواهر مادرت

۳۶۵روز بدون هیچ تفریحی بدون هیچ دل خوشی هیع روزگار موندم از کجا بگم چیشو بگم اب میخورم یادم میاد ی چی تکون بخرم ی چیز دیگه اوفففف

هعی ،از ته دل میخوام که در اشتباه باشیم و زود قضاوت کرده باشیم .هرچند گول زدن خودمونه ولی واقعا واسه دشمنم هم همچین چیزی نمیخووم سخت ترین چیز برای یه زن همینه که شوهرش خیانت کنه یا پنهان کاری کنه …

1 Likes

شوهر من خوشی زده زیر دلش

عزیزم اینطور که مشخصه از طرف خانواده که حمایت کننده ای نداری.حرفه ای هم که بلد نیستی تا بعد از جدایی بتونی رو پای خودت وایسی پس بهتره خودتو به نفهمی بزنی اما درکنارش خودتو قوی کن برو یه شغلی یاد بگیر که بتونی رو پای خودت وایسی اون موقع است که میتونی از زندگیت حذفش کنی .

1 Likes

دنبالش هستم ولی با وجود دوتا بچه ک حاصل حماقت و کسخلی محض خودم بوده نمیتونم جم بخورم تا سه چهار سال دیگه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.