چجوری باردار شم

سلام من دو هفته مونده به پریودیم رفتم دکتر گفت ازمایش خون بده و منفی بود گفت سونو هم برو نمیدونم برم یا نه

سلام عزیزم
خیلی زود آزمایش دادین 14 روز قبل از پریود زمان تخمک گذاری هست اصلا بارداری اتفاق نیفتاده که

1 Likes

من میدونستم چون ۲۳ این ماه پاک شدم الان سونو هم نوشته نمیدونم برم یا نه و ایا استفاده از ژل لوبریکانت و پودر های موبر بدن واسه قبل از بارداری ضرر داره

سونوگرافی برای چی نوشته؟

نمیدونم

این دفعه پریودیم مثل همیشه نبود همیشه سه روز منظم بود بعد دیگه به تدریج کم میشد این دفعه دو روز شدم بعدشم خیلی کم شد

من پریودیم ۳۱ روزه هست از الان شروع کنم واسه بارداری خوبه

عزیزم روز 17 سیکل تون میشه روز تخمک گذاری حدودا، ممکنه یکم زودتر یا یکم دیرتر اتفاق بیفته بنابراین شما سه روز زودتر از این تاریخ و سه روز بعد از این تاریخ باید نزدیکی داشته باشید حتما، به صورت یک شب در میون

این اتفاق در زمان اقدام به بارداری طبیعیه و جای نگرانی نیست

1 Likes

چندم این ماه میشه دقیقا

ژل رو وقتی برای بارداری می خواین نزدیکی کنین بهتره استفاده نکنین
اما پودر موبر مشکلی نداره

شما اولین روز آخرین قاعدگی تون چندم بوده؟

هجدهم بهمن شب پریود شدم و ۲۴بهمن هم پاک شدم

پس از نوزدهم حساب می کنیم

روی این لینک بزنید لطفا
https://farzand.net/ovulation-calculator?sub=true&d=19&d=11&d=1397&clen=31

از امشب شروع کنیم خوبه

بله عزیزم خوبه
استرس نداشته باشید تا نتیجه بگیرید
اصلا به بارداری فکر نکنید

1 Likes

از 2 اسفند تا 8 اسفند بازه تخمک گذاری شماست که 6 اسفند به احتمال زیاد روز تخمک گذاری تونه ولی ممکنه دیرتر یا زودتر اتفاق بیفته

اگر این سونوگرافی برای بررسی فولیکول بالغ هست برید انجام بدید عزیزم
چهارم یا پنجم اسفند برید بهتره

خیلی ممنون جدول خیلی به من کمک کرد از دو اسفند تا تاریخی که گفتین هر شب رابطه داشته باشم یا شب در میان

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.