چالش عکس شکماتون😄😄🤰

ب این حرفا توجه نکن
من برا دخترم شکم اصلاااا نداشتم برا پسرم ی شکم خیلی گنده داشتم ولی وزن شون بدو تولد تقریبا یکی بود:neutral_face:

1 Likes

خداروشکر ک هر دو سالمین

1 Likes

باش بخدا انقدر حالم بده ک حد نداره دست و پا و کمردردددددد حوصله م نی زریییی
یه فضولم تو سایت دارممممم حوصله ش ندارم

2 Likes

چرا انقدر برات مهم :expressionless: ادم فضول فضول :expressionless: تو هیچ کاریم نکنی باز اون کار خودش می کنه چیزیم بخواد بگه چهارتا میذاره روش میگه :unamused:

دوما انقدر استرس نداشته باش من با همین استرسا خندم بدبخت کردم تو بارداری :disappointed:

2 Likes

واقعا سخته :disappointed: به بعدش فکر کن :heart_eyes: قبل اون فراموش کن

خدا حفظ کنه شما وفرشته کوچولوت رو برای منم دعا کن منم گره بیست ساله بارداریم باز بشه وباردار بشم وشکمم این جوری گرد بشه

4 Likes

ان شاالله :palms_up_together:

اخه اونوقت نمیشه راحت حرف بزنی …ممکنه ببینه بره جار بزنه.
بیکارن سرشون تو ماتحت ماست همیشه:neutral_face::neutral_face::neutral_face:

2 Likes

منم تو هفت ماهم ولی شکمم کوچیکتره :smiley:

خواهر میگم من بی بی ام مثبته. ازمایش بتا دادم دکترشم گفت مثبته ولی بیا شماهم بگید ک واقعا مثبته من باورم نمیشه هنوز تو شک هستم . بتا رو زده رو برگه ۶۴۲.۴

ی شماره از ی دکتر دارم اسمشم نمیدونم ولی میدونم یکیدونفر باردار نمیشدن تحت نظرش رفتن باردار شدن

07132358477
من نمیدونم دیگه

1 Likes

خب اسمتو عوض کن یا با یه کاربری دیگه بیا :no_mouth:فقطم به کسایی که دوست داری بگو کی هستی لازم نیست همه بدونن کاربری قبلیت چی بوده که عزیزم

هر کاری دوستداری بکن آزادی :relaxed:

خدا سر و گذاشته تا روی گردن باشه :unamused:حالا برای یسری ها لق میره تو ماتحت بقیه :rofl:

3 Likes

بخدا چندبار به رسرم زد کاربری عوض کنم دیدم من حوصله اینکارا ندارم اصلا
یا میخاستم بگم لغو بزنن اکانتمو.
اره فضولن واقعا…
جمله خفنی بود :joy::joy::joy::joy::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

2 Likes

خاک توسر فضوله:expressionless:
تا چندروز دیگ تموم میشه:heart_eyes:

3 Likes

شایلین جون عزیزم مگه شما دوقلو بارداری؟:heart_eyes_cat::heart_eyes_cat::heart_eyes_cat:

میگن بع کمر،بخوابی خون رسانی از جفت به جنین خیلی کند صورت میگیره و اصلا خوب نیست

من هنوز نی نی ندارم اومدم ک ببینم

به من میگن مبی خفن :rofl: جمله هامم مثل خودم خفنن :joy::joy::joy::joy:

چه هندونه ای دادم زیر بغل خودم :rofl:

1 Likes

آجی لبات پروتز هست!؟

1 Likes

من نه نی نی دارم نه شکم:joy::joy:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.