چالش عکس داخل کابینتا

بچه ها شما چه جوری وسایل داخل کابینت چیدین هر کابینت مخصوص چ چیزی هست من نمیدونم چ چیزی رو باید کجا بزارم میخواستم شما کمکم کنید با فرستادن عکس

10 Likes

الان که نمیشه عکس داد ولی خب هر چیزی که مرتبط به همه میره تو یه کابینت … من عاشق کابینت تمیز کردنم :grinning:

2 Likes

من کابینت هام کمه ظرفا همه چپیده کنار هم:sweat_smile::woman_facepalming:t2:

1 Likes

هر کابینت مخصوص یه چیزیه دیگه
یکی مخصوص سرویس کریستال
یکی چینی
یکی فقط پارچ و لیوان
یکی لوازم برقی و سرویس پرکس
هم حبوباتو و خوراکی و اینا

2 Likes

:blush: منم خودم داخل کابینتا طوری بهم ریختست خیلی گیج شدم چطور درست کنم

1 Likes

کابینتا من اینقد کمه همه چی رو هم روهم متنفرم ازش پول دستم بیاد اینارو میکنم میندازم دور جدید میزنم

بچین بره همینجوری

خب مثلا یکی مخصوص قابلمه ها یکی مخصوص چینی ها ظروف پلاستیکی حبوبات ها مواد شوینده هاو…

چی بود پاک کردی مهنا

1 Likes

واس چی عزیزم

1 Likes

دیگه مال ما نیست اجاره ای بعدم وسایل انچنانی نیستن

کوکوکوکو

2 Likes

منم ببینم مهناااا:grinning:

1 Likes

فقط موندم چرا عکس میزارین بعدش پاک میکین
عکس قیافه یا اندام که نیس

2 Likes

الان خونم نیستم وگرن عکس میگرفتم، مثلا من نزدیکترین کابینت رو وسایل دم دستی رو گذاشتم، مثه جا نونی،قندون ترازو، جعبه دارو ها، چیزایی ک بیشتر استفاده میشه البته توی طبقات جدا
حالا ب ترتیب دیگ های دم دستی، سرویس ارکوپال جدا توی ی طبقه، چینی برای مهمان ی طبقه دیگه، پارچ و لیوان توی ی کابینت جدا با سینی پذیرایی، ست پذیرایی رو گذاشتم طبقه بالای کابینت هام+وسایل برقی، کابینت زیر گازو سینک رو هم آبکش و جا برنجی و قالب کیک و ژله و ظرف های پلاستیکی یا شیشه های بلااستفاده

2 Likes

ندادم که

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.