چالش عصرونه🍮🍫☕🍨🥮

چشمهات بی بلا عزیزم ممنونمم:heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::kiss::kiss::rose::rose::rose:

باروغن و نمک تفت بده خیلی خوشمزه میشه

1 Likes

به طور سورپرایز کننده بدون اینکه همسرم بدونه من تو چالش تو شیرینی دیدم خریده اورده :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
واااااای کاش خداااااا همه چی را اینقدر زود به آدم بده

1 Likes

اصلا زن باردار انگار به هرچی فک کنه براش میرسه منکه اینجوریم…
کاش تو بقیه چیزام اینجوری باشه :pray:

2 Likes

اره والله
آخه ما کلا اینقدر تو فاز چاق نشدن هستیم معمولا شیرینی زیاد نمیگیریم همسرم الان یهو گفت برم شیرینی بگیرم گفتم نه بابا دیونه الان پاشی بری بیرون گفت نخیر از تو یخچال میارم من سرکار بودم اورده گذاشته یخچال :grinning:

2 Likes

نه عزیزم

1 Likes

:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: یا خونه بابام بودم یا بغل باباش بوده با گریه هاش درس کردم :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

2 Likes

وای چه خوووب:heart::heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:ان شاءالله عشقممم:kiss::rose:

1 Likes

فدامداخوشگلم:heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

نشی که عزیزززم:heart::kiss::kiss::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::cherry_blossom::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::rose::rose::rose::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

1 Likes

خنده هاتو قربون :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

خدانکنه عسلــــــم :rose::rose:

1 Likes

مارشمالو چجور درست کردی ?!

2 Likes

سلامممم دستورشو بالاتر گذاشت

1 Likes

خیلی راحته یه ربع تمومه
فقط شستن باقی مونده ژله از ظرفا یه ربع کار میبره

2 Likes

چجوری درست کردی میشه بم یاد بدی نوش جانت عزیزم

2 Likes

دیدم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.