چالش زناشویی 😐😑

سلام ماهم چندوقت یه بار در مورد این چیزا باهم صحبت می‌کنیم چون آدما درحال تغییرن وممکن خواسته هاشون فرق کنه نسبت به موقعیتشون ‌شرایطشون براهمین بهترین راه صحبت کردن که مشکلی نداشتیم دوطرف از شرایطمون کاملا راضی هستیم

4 Likes

ما اون موقع معمولا قاطی می کنیم:rofl::rofl::rofl::rofl:
بقیش با غر زدن پیش میره
دیگه هیچ وقت بحثشو نمی کنیم و همدیگه رو با همون رو مخیا قبول داریم:blush::blush::blush::blush:

2 Likes

منم و شوهرم همیشه از هم میپرسیم اکر بازم ب قبل برگردیم همو انتخاب می‌کنم یا ن کع جواب جفتمون بله هستو من همیشه در مورد رابطه میپرسم ازش دوست داری چطور باشم‌چکار کنم و …که هميشه میگه همه چی تموم فقط یکبار بهم گفت دلم میخواد ناخن های پاتو لاک بزنی بعد سکس پاک کنی که همون موقع لاک زدم و رفتیم رو کار:laughing::laughing::laughing:

2 Likes

اووو اگه اینو بگم باید همتون جمع شین بیاین از بالا منبر درس بیارین وگرنه یا من میکشمش یا اون منو
عقاید ضد زنان داره خلاصه بحث بالا میگیره

2 Likes

من که شوهرم همیشه میگه یه حرفوبایدصدباربهت بزنم چطورخودت نمیدونی بایدچیکارکنم همش بایدمن بگم بهت که چیکاربکنی یانکنی که منم دارم سعی میکنم‌هواسموجمع کنم بشم خواسته دلش:blush:

1 Likes

سینگلا چی کار کنن :no_mouth:

1 Likes

من نه الان همیشه شوهرم میگه اگه یه شانس تو زندگی آورده باشم یه زن خوب خدا بهم داده :star_struck::sunglasses::hugs:

1 Likes

شوهرم خیلی حرف میزنه ولی هیچ وقت حاظر نشده درمورد این چیزا باهام حرف بزنه. همین که من میپرسم ازش میگه باز چیشده ولم کن این حرفا چیه چرا اینارو میپرسی باز زده به سرت :confused::confused: همیشه همینجوره. من اخلاقم سگه ولی هیچ وقت گله نمیکنه اعتراض نمیکنه کلا خنثی هست

1 Likes

سلام هزار بار پرسیدم :woman_facepalming: میگه راضی نیستم ازت حلالتم نمیکنم به خاطر رابطه چون نمیزارم نزدیکم بشه اینجوری میگه

1 Likes

من چند بار پرسیدم
گفته یا تو یا هیچکس :grin:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.