چالش زناشویی 😐😑

خونه خودمون که نیستم تو عقدم خونه اونام که نمیشه انجام داد. اون شب بهش گفتم اگه بریم خونه خودمون هفته ای سه بار پاهاتو تو تشت میشورم به برقی تو چشاش افتاد میگه جدی؟ میگم اره عشقم :joy:

4 Likes

خانما
این خوبه که از نامزدی در مورد رابطه زناشویی حرف بزنم یا نه

مثلا ازش بپرسم دوس داری چطوری باشم تو رابطه

2 Likes

یسری اینو شوهرم گفت گفتم باشه الان میرم میارم پاشدم برم ک گفت ولش همینکه خاستی بری بیاری انگار انجام دادی.
ت هم یسری امتحان کن شاید واقعنی نخاست :grin:

3 Likes

چه باحال :sweat_smile:

3 Likes

خوب گفتی :joy::ok_hand:

2 Likes

دست خودم نیست یکی ازم کار بکشه اخلاقم عوض میشه:joy::joy::joy:

2 Likes

نه بابا این از خداشه تشت ندارن منم گفتم عشقم تشت ندارین وگرنه میرفتم بخدا میاوردم میشستم گفت هست هست برو طبقه پایین تو حمومه . من:neutral_face:
:joy::joy::joy:دیگه گفتم ولکن تروخدا

3 Likes

صدالبته

2 Likes

من همیشه میپرسم :joy: جوابشم همیشه یه جملست
اما اگه منظورت طرز برخورد با مشکلات و ناراحتیای زندگی هست که من ادمی هستم که هیچی تو دلم نمیزارم بمونه یعنی همیشه بروز میدم همین اخلاقمم باعث میشه یه فکری هر دوتامون بکنیم واسه اون مورد پیش اومده تا بخوام هی تو خودم بریزمو هی الکی لبخند بزنمو از این حرفا

3 Likes

من دل نازکم میزنم زیر گریه:laughing:

4 Likes

خب جوابش چیه

1 Likes

من همیشه احساس میکنم از من راضی نیست :no_mouth::face_with_hand_over_mouth:

2 Likes

خب بحرفین ببین کجای کار میلنگه :grin:

2 Likes

میشه سوال منم جواب بدین :pleading_face:

1 Likes

غلط کرده همینه ک هست :unamused::rofl::rofl::rofl:

2 Likes

اینو؟؟؟؟؟

1 Likes

گپ منو ب سمت موضوعات دیگه نکشون عزیزم،گپ جدا بزن.
وسط ریشه یابی های من اخه :joy:

ببخشید معذرت میخوام :heart:

3 Likes

یکی دیگم اینکه زود ناراحت میشم و قهر میکنم گاهی هم الکی الکی میشم یه ادم دیگه دست خودم نیست یهو از یچی عصبی میشم خودمم نمیدونم برای چی اونم میگه چت شد یهو باز چیکار کردم:joy:غیر اینا هیچ بدی دیگه ای ندارم:relieved:
البته عصبی میشم و اینا تقصیر خودشه همیشه هم بهش گفتم و میگم تا وقتی تو باهام خوب باشی منم خوبم بد تا کنی منم بد میشم:neutral_face:

4 Likes

یا ایزد منان :joy:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.