چالش زناشویی 😐😑

سلام خانوما
نظرتون چیه ی روز ک حال خودتون و شوهراتون خوب بود،ازش بپرسین از زندگیش راضیه یا ن؟! چ کم و کاستیهایی از طرف شما تو زندگیش هست؟! دوسداره زندگیش چطو باشه؟! خانومش چجور خانومی باشه؟!
بعدا بیاین اینجا جوابارو بگین، البته یجوری بگین شوهراتون بتونن راحت هر چ تو دلشون هست بگن بدون اینکه از عواقبش بترسن :joy:

21 Likes

من خودم پرسیدم،در کل از همه چ راضیه،همه چ خوبه فقط ی مقدار زود از کوره دررفتن من رو مخشه ک اونم سعی دارم درستش کنم

9 Likes

ما از اول ازدواج درمورد این چیزا خیلی حرف میزنیم
احساس سبک شدن بهم میده هر دو حرف دلمونو میزنیم

7 Likes

خیلی هم عالی

2 Likes

من گفتنی میگه ازازدواج پشیمونه :unamused::unamused:خودمم پشیمون که زنش شدم

6 Likes

من نمیدونم چطوری باید سرحرفو باز کنم یادم بده برم بگم 🤦:joy:

5 Likes

ای ببا.چرا خب بگو حالا ک داریم باهم زندگی میکنیم حداقل یجور زندگی کنیم بهمون خوش بگذره نمیشه ک تااخر عمر ناراضی پیش رفت

3 Likes

ما اوایل که خیلی باهم دعوا میکردیم از هم میپرسیدیم اونم همیشه میگه فقط یه خواسته ازت دارم به حرفم گوش کنی:rofl:

6 Likes

میدونی خودش اخلاقش یجوره زودبهش برمیخوره مثلابگه اب بیاراگه یک ثانیه دیربیارم قهرمیکنه

3 Likes

مثلا فارق از غوغای جهان نشسته ی چایی چیزی واسش ببر یکم مسخره بازی درار بعد بگو میخام چنتا سوال بپرسم خدایی راستشو بگو:grin::grin:

4 Likes

هیچی یه چای بریز بگو حخخخبببب چخبر؟ کم و کسری چیزی نداری؟ :sweat_smile:

4 Likes

حالا میکنی یا ن؟:grin:

2 Likes

:joy::joy::joy:اها باشه ولی چایی نمیخوره باید خشک و خالی بگم:joy:

2 Likes

نه والا بیچاره وقتی میگه مریم جان یه جوری میگم بله میگه منصرف شدم خودم کارمو میکنم:laughing::expressionless:

4 Likes

:joy::joy::joy::joy:همیشه میگه اگه یه تشت بیاری پاهامو توش بشوری بهترین زن دنیایی:joy:اینو خیلی دلش میخواد ولی من انجام نمیدم

4 Likes

فعلا بدونیم چیا از ما رو مخشونه بعد رو مخیای اونا هم کم کم درست میکنیم.
منم یمدت اخلاقم مث شوهرت بود مثلا ب شوهرم میگفتم فلان چیز میخام،دیر میخرید یا یادش میرفت زود بهم برمیخورد و بدون اینکه اون بفهمه چرا اخلاقم عوض میشد،بعد فهمیدم ک حرف بزنم بهتره چون اکثر وقتا یادش میرفت

3 Likes

جدی اینو میخواد واقعا؟ پس خوبه دیگه. ینی کلا از احلاق و رفتارت راضیه ک فقط این ب ذهنش میرسه
یه تشت بزار تو بالکن با مسخره بازی و شوخی یکم ماساژ بده تموم شه بره :wink::sweat_smile:

4 Likes

:joy::joy::joy:مریم جان خیلی بدی :joy:

2 Likes

اصلاخوب نیست توزندگی ادم بایدیکم صبروحوصله داشته باشه

2 Likes

آن لحظه هزاران بار تقدیم خودت باد . نامرد :sweat_smile:

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.