چاقی و قطع مصرف قرص مولتی ویتامین در سه ماهه دوم

سلام خانم حکیمی چند روز پیش شبکه سلامت برنامه ‘‘مادر،کودک،تندرستی’’ یه خانم متخصص زنان اورده بود ک میگفت خانمای بارداری ک BMA از ۳۵ کیلو ب بالاست نباید قرص مولتی ویتامین بخورن چون باعث چاقی مادر و بچه میشه امروزم من رفتم دکتر وزن ک شدم تو سه ماهه دوم ۱۰ کیلو اضافه کردم بنظرتون طبق گفته این دکتر میشه قرص مولتی ویتامین نخورم دکتر برام رژیم نوشتن و گفت که خیلی چاق شدم کلا نباید تا آخر بارداری یک گرمم اضافه کنم

خواهش میکنم اگه کسی دیگه در این رابطه اطلاعاتی داره جواب بده.قطع مصرف مولتی ویتامین خطرناک نیست

نه عزیزم خواهرم هم بخاطروزن کمش دکتربهش گفت مولتی ویتامین نخور،حالاتوبادکترت مشورت کن

امروز از ماما پرسیدم ارجاعم داد پیش کارشناس تغذیه یادم رفت از کارشناس بپرسم ولی دکتر شبکه سلامت گفت نخورید

سلام عزیزم
هر چیزی رو که می خواین مصرف و یا قطع کنین باید زیر نظر پزشک خودتون انجام بدین نه هیچ کس دیگه. فقط پزشک خودتون باید بگه قطع کنین یا نه

ممنونم…من متاسفانه خودم استعداد چاقی دارم همش میترسیدم که خیلی چاق بشم حالا دکتر برام رژیم نوشته خداکنه دیگه اضافه نکنم.سه ماهه اول اصلا وزن اضافه نکردم

1 Likes

خواهش می کنم
نگران نباشید و طبق دستور پزشک عمل کنید

دوست عزیز منم تو سه ماه دوم توی یک هفته ۵ کیلو اضافه کردم دکترم مولتی رو قطع کرد واسم بهتر شد وزنم اما هفته های اخر باز گفت بخورم

من قبل بارداری ۶۰کیلو بود الان دخترم۱۱ماهشه وزنم تو بارداری رفت۱۱۰کیلو گفتن به منم نخور من گوش ندادم خوردم الان وزنم۸۵کیلو اینقدر پشیمونم کلا هیکلم بهم ریخته گفتن بخوری بچتم چاق میشه ۳کیلو بود امد دنیا

1 Likes

منم میخوام قطعش کنم خیلی وزنم بالا رفته

1 Likes

بخدا وزنم۱۱۰کیلو شد وقت زایمان ۲۰کیلو فقط فورا وزنت میاد پایین دروغه اصلا بچه ام چاق نمیکنه شانسکیه مال من۳کیلو بود الان اینقدر حرص میخورم نگای خودم میکنم حالم بهم میخوره

1 Likes

من خودم همینحوریشم چاقم از وقتی دکتر شبکه سلامت گفت مولتی ویتامین چاق میکنه امروزم وزن کردم ۱۰ کیلو اضافه کردم خیلی عصبی شدم

من ۷۶ بودم حامله شدم تا اخر بارداری ۹۹ کیلو شدم الانم ک پسرم ۸ ماهشه شدم ۶۵ کیلو خیییلی لاغر شدم میگن بخاطر اینه ک شیر میدم ب بچه !!! دلم میخواد ی ذره چاق شم😯

2 Likes

خوشبحالت من مطمئنم شیر بدم چاقتر میشم

شایدم لاغر بشی !!!

اره خیلی تاثیر داره من سینه ام نوک نداشت نگرفت شیر خشک دادم

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.