چاقی مانع بارداری میشه؟

سلام خانمها کسی هست چاق بوده و با رژیم خاصی لاغر کرده باشه
این قرصهایی که تبلیغ میشه ایا اثر داره و عوارض نداره
باشگاه میرم لاغر نمیشم

سلام عزیزم
بهتره با استفاده از رژیم غذایی مناسب و ورزش وزن تون رو کاهش بدید
برای استفاده از قرص هم حتما باید زیر نظر پزشک باشید

من ميتونم يه رژيم عالي معرفي كنم كه خودم باهاش ٦ كيلو و همسرم ١٤ كيلو تو سه دوره كم كرديم
بر اساس مزاج و متابوليسم

1 Likes

میشه بگی چجوریه

سلام میشه بگین

برين تو اينستاگرام سرچ كنين ليمومي limoo.me

خب عزیزم یه عالمه لیمویی باز میشه
دقیق بگو

@limoo.me
اين پيجش

کسی رو نمیشناسین قرص های لاغری خورده باشه راضی باشه
قرص سی جی جدیدا یک کانال خیلی تبلیغ میکنه و تقریبا اکثرا راضی ان

لیمویی نه!
لیمومی
خیلی خوبه

من دوستام میخورد خیلی راضی بود اما به محض اینکه ولش کرد و نخورد دوباره چاق شد. اما خواهرشوهرم وزنش خیلی بالا بود رفت دکتر و اصولی رژیم گرفت کلی لاغر شد و خداروشکر مشکل معده درد و عوارض بدم نداشت و دائمی بود. به نظرم پیش ی دکتر تغذیه خوب برو و اصولی رژیم بگیر که برات ضرر نداشته باشه

منم چن کیلو اضافه وزن دارم دو سه ماهه در حال اقدامم ولی هنوز متاسفانه حامله نشدم برام دعا کنین توروخدا😔

اين رژيم چون اصوليه و مرحله تست و تثبيت داره وزنتون بر نميگرده
من از وقتي رژيم رو ول كردم با اين كه باردار شدم وزنم برنگشته

1 Likes

پریودم چن ماه بعد ازدواج منظم شد ولی این ماه فقط دو روز پریود شدم سه روزبعدش لکه بینی داشتم بی بی چک زدم یه بار یه خط پررنگ افتاد یکی دیگه خیلی کن رنگ بود صبح روز بعد دوباره بی بی چک زدم دوتا خط کم رنگ بود آزمایش خون دادم منفی بود

میشه همین جا بگین روش رژیم رو؟؟؟

ايشالا كه ميشي ، كاهش وزن خيلي موثره

ان شـاالله
تـورو خدا تو این ماه عزیر برام دعا کنین:pensive::pensive:

عزيزم بر اساس مزاج بدنت رژيم رو ميده و بايد كلي سوالاتشون رو جواب بدي تا بفهمن چه رژيمي برات مناسبه
حتما بگو رژيم قبل بارداري ميخواي كه مكمل هاي لازم رو هم بهت بدن

باشه دستتون دردنڪنه

خواهش عزيزم
من خودم فكر ميكنم يكي از دلايلي كه باعث شد من دفعه اول باردار بشم همين اصلاح مزاج و رژيم بود

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.