چاره ای برای درمان سقط و بارداری سالم

سلام خسته نباشید من سه سال هست ازدواج کردم و طی این سه سال دو مرتبه باردار شدم و هردوبار به سقط ختم شده

حالا رفتم تحت مظر دکتر متخصص سقطهای مکرر یه عالمه ازمایش واسه خودم و شوهرم نوشته

سلام عزیزم
خیلی متاسفم برای این تجربه های تلخی که داشتید.
نگران نباشید با انجام این آزمایش ها علت سقط ها مشخص میشه و می تونید درمان مناسبی رو در پیش بگیرید.انشالا به زودی نتیجه می گیرید

ازمایش کاریوتایپ واسمون نوشته که حدود دوماه پیش انجام دادیم ولی هنوز جوابش نیامده من و شوهرم نه نسبت فامیلی داریم نه سابقه عقب ماندگی تو فامیل یا خانواده داریم

همش میترسم سنم بره بالا و بچه دار نشم خیلی افسرده شدم :pensive:

چند سال تونه عزیزم؟

بارداری اولم بارداری پوچ بود ولی بارداری دومم قلبش هم تشکیل شده بود ولی در هفته هشتم ایست قلبی کرده بود و ختم بارداری رو اعلام کردن خیلی میترسم که دوباره باردار بشم و دوباره تکرار بشه این کابوس

۳۲سال

انشالا که دیگه اتفاق نمی افته عزیزم
باید استرس رو از خودتون دور کنید چون بدترین چیز برای ناباروری و در دوران بارداری برای جنین همین استرس و نگرانی هست. الان علم خیلی در این زمینه پیشرفت کرده و هر چیزی یه درمانی داره نگران نباشید.

پس هم سنیم :blush:
هنوز خیلی فرصت دارید عزیزم نگران نباشید تا 35 سالگی 3 سال وقت دارید اگر هم از این سن تون بیشتر بشه باز هم می تونید باردار بشید

مرسی عزیزم لطف کردی

خواهش میکنم عزیزم :rose:

میگم من پریودی هام نامنظم هست و خونریزیم هم خیلی کم هست مشکلی نیست؟

قبلا سه تا پنج روز خونریزی زیاد داشتم وای الان شده دو روز اونم خیلی کم

در زمان اقدام این مسئله طبیعیه ولی شما می تونید زیر نظر پزشک از دارو استفاده کنید تا قاعدگی تون منظم بشه. یادتون باشه استرس باعث نامنظمی قاعدگی و ناباروری میشه. هر کاری که می تونید انجام بدید تا استرس نداشته باشید. ورزش منظم انجام بدید، تغذیه سالم داشته باشید انشالا به زودی نتیجه میگیرید

الان قرص گیاهی ویتاگنوس استفاده میکنم حدود سه ماه میشه که پریودیم سر موقع شده

خیلی خوبه خداروشکر.

خیلی ممنون واسه راهنماییتون لطف کردید واسه اینکه با کسایی که تجربه سقط داشتن تبادل کنم اینجا میتونم کمک بگیرم؟

راه علمیش به دکترت مربوط میشه اما من راه معنویش رو میگم که رد خور نداره اینبار باردار شدی سوره مریم بنویس ببند دور کمرت محاله سقط کنی. خودم اینکار رو انجام دادم. بگو دعانویس برات انجام بده خودش میدونه چطوری انجام بده

خواهش میکنم عزیزم
بله می تونید یه گپ درست کنید در مورد سقط جنین

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.