چادری بودن و...😕☹

عزیزم از اول با چادر انتخابت کرده هر چند با مانتو بلند هم میتونی حجابت رو رعایت کنی ولی وقتی دوست داری وبنظرت قشنگه چادرت رو سرت کن. حرف شوهرت مثل این میمونه که یه آقایی زن محجبه نگرفته وبعدا ازش بخواد چادر بپوشه یا حجاب بگیره

گلم ازچادر دانشجویی ها هامث مانتو میپوشن نمیدونم عبایی میگن دانشجویی میگن بحرینی میگن

1 Likes

بله دقیقا حتی اونجاش دلم میشکنه که گاهی مسخره میکنه چادرو

1 Likes

عزیزم هرجور که شوهرت دوست داشته باشه براش تیپ بزن شاید اونم دوست داشته باشه

اصلا چادر پوشیدن یامانتو پوشیدن حجب وحیای زن مشخص نمیکنه عزیزم ببینم آدم ذاتش چی باشه من خودمم ازمجردی وچندسال که ازدواج کردم چادری بودم بعد باخواسته شوهرم چادر گذاشتم کنار
خیلی مانتو های شیکی هست که باحجاب
توهم هرجور که شوهرت بخواد ودوست داشته باشه لباس بپوش حالا خودت بزارجای شوهرت دوست نداشته باشی یه لباسی بپوشه ولی اون بهت توجهی نکنه چقدربهت برمیخوره

انشالله خداکمکت کنه

مرسی عزیزم:heart:

1 Likes

مشکل من فقط اینه اون میدید من چادری هستم حالا باید به فکرش میفتاد زن چادری دوس نداره

درسته عزیزم حالا دوست داره مانتویی بگردی
توهم به خواستش احترام بزارگلم باور کن فقط اولاش یه کم سختته دیگه عادت میکنی به چادر نپوشیدن

خانماچراوقتی یکی گپ میزنه میگه نامزدم دوست داره چادری بشم بیشترتون مخالفت میکنیدومیگیدجوگیرشده وهرجورخودت دوست داری باش ولی وقتی یکی مثل این دوستمون میگه شوهرم چادردوس نداره میگی آره درسته هرچی شوهرت میخادهمون کاروبکن دنیابرعکس شده دیگه همه امربه ⁦:frowning:منکرونهی از معروف میکنن

2 Likes

نه گلم دارن نظراتشون رومیگن دیگه ومن هم به نظرهمشون احترام قائلم عزیزم شماهم راس میگی کلا سلیقه هامتفاوته:heart:

1 Likes

برا چی باهاش ازدواج کردی وقتی با چادرت مشکل داره؟
یا طلاق بگیر یا اگ واقعا دوسش داری کاری کن ک بخاطرت نظرشو عوض کنه

آره این نظرات بوده
ولی گپو اگ بخونی خیلیاهم گفتن نذار بهت تحمیل کنه

3 Likes

عزیزم بخاطرچادر طلاق ؟؟:roll_eyes::roll_eyes:قبلامشکلی نداش الان باچادری بودنم مشکل داره بعدشم هیچ وق نمیشه کسی روتغییرداد

خوب پس بسوز و بساز
چون بجز اینکه بتونی تغییرش بدی راه دیگ ای نداره
خودتم ک چادرو دوس داری و نمیخوای بزاریش کنار
اگ طلاق نمیخوای ؛ یا خودت یا شوهرت باید تغییر کنین
بازم هرجور دوس داری
من راه حل دادم

1 Likes

ممنون ازراه حلت عزیزم سپاس:tulip::rose:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 2 ساعت از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.