پیچیدن بند ناف رو میشه متوجه شد؟

سلام من ۲۶هفتهو۶روزمه استرس گرفتمه ک اگه خدای نکرده بندناف بپیچه دورگردنشو من نفهمم چیکارکنم؟
بچه ها کمککککک چجوری میشه ک بندناف میپیچه دورگردن بچه و ما چجوری متوجه بشیم؟باخم وراست شدن یادراز کشیدن روپشت باعث این کارمیشه ایا؟

1 Likes

معمولا میگن اگ رو به بالا بخوابی یا تو خواب اگه هی از این پهلو برگردی اون پهلو امکان داره بند ناف دور گردن بچه بپیچه میگن هروقت میخوای به پهلو دیگ بخوابی پاشو سرجات بشین بعد برگرد پهلو دیگ

1 Likes

زیاد خودتو درگیر این چیزا نکن. رعایت بکن ولی دیگه همش استرس خوب نیس واسه بچه ضرر داره

1 Likes

سلام عزیزم
مادر نمی تونه متوجه بشه
نباید حرکات ناگهانی داشته باشید، یا طاق باز بخوابید، اما ممکنه باز هم بند ناف بپیچه دور گردن به خاطر حرکات خود جنین. تا وقتی که تعداد حرکات جنین خوبه و صدای قلبش مشکلی نداره جای نگرانی نیست

2 Likes

زیاد ک میچرخم اما یهویی نیس اول طاق باز میخوابم بعدب پهلومیشم

1 Likes

مرسی ازراهنمایتون خانم حکیمی عزیز.من وقتی میرم صدا قلبشوگوش بدم طاق بازمیخوابم بعد همونجورم یهوبلندمیشم بنظرتون خطرداره؟

1 Likes

خواهش می کنم
نه اشکالی نداره ولی بهتره حرکات یهویی نداشته باشید. بیشتر مراقب باشید تا مشکلی پیش نیاد

از هفته چندم باید مواظب این بندناف باشیم؟؟؟

ممنون چشم:heart_eyes::kissing_heart:

1 Likes

ازهفت ماه ب بعد

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.