پیش از باردار شدن

سلام.
اگر یادتون باشه من گفتم پارسال بعداز قطع قرص ال دی پریودی هام نامنظم شدند وبرای اقدام به باداری پیش دکتر رفتم.طبق سونوگرافی گفت تخمدان هات باید فعال بشن آمپول پروژسترون زدم پریود شدم واز روز پنجم پریودی کلومیفن خوردم.این برج قرص پروژسترون به مدت ۵شب شبی دوتا خوردم البته طبق دستور دکتر.الان هم پریودم.حالا میخواستم بدونم با دو دوره قرص میتونم اقدام به بارداری کنم ؟

لطفا راهنماییم کنید

سلام عزیزم
بله می تونید اقدام کنید مشکلی نیست

ممنونم

1 Likes

سلام من دوروز کیت میزارم روز اول ی خط بود روز دوم فقط رنگش صورتی شد هیچ خطی نبود ،چرا؟

سلام عزیزم
چند دلیل داره یا از کیت درست استفاده نکردید یا زمان تخمک گذاری تون نبوده یا کیت خراب بوده

برای استفاده از کیت تخمک گذاری باید طول سیکل خود را محاسبه کنید چون بهترین زمان برای استفاده از آن بر مبنای طول سیکل به دست خواهد آمد. برای اینکار پس از بدست آوردن طول سیکل تان از جدولی که ضمیمه کیت است استفاده کنید. چون روش کار هر کیت هم با دیگری متفاوت است. استفاده از کیت را هر روز روزانه تا زمان مثبت شدن (ظهور دو خط بر روی کیت) ادامه دهید. مثبت شدن تست به این معنی است تخمک در حدود 12 - 36 ساعت بعد (بسته به ساعت درج شده بر روی بسته بندی کیت) آزاد می شود و بنابراین احتمال وقوع بارداری با نزدیکی در طی این زمان زیاد خواهد بود.

برای اقدام به بارداری ۱۲روز بعداز پریودی باید انجام دادیا۱۴ روز؟

سلام،منهفته پیش اقدام داشتم الان از دیشب ترشح قهوه ای دارم،هفته بد هم باید پریود شم،چرا اینطوری شدم،کسی میدونه دلیلش چیه؟

شما باید بازه تخمک گذاری تون رو پیدا کنید و دو روز قبل شروع کنید به استفاده از کیت، اگر مثبت شد یعنی 12 تا 36 ساعت بعد تخمک آزاد میشه

احتمال داره باردار باشید اگر دچار تاخیر در قاعدگی شدین حتما آزمایش بدین

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.